Denizlispor'da Çelikkol patladı!

Denizlispor'da son kongrede bazı yöneticilerin kulüpten fazla para aldığı ile ilgili iddialar üzerine açıklama yapan Denizlispor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Hikmet Çelikkol, "Benim alnım açık. Denizlispor'a verdiğimiz paralar ortada. Kulüpten kendi alacağımdan fazla 1 lira para almadım. 2011-12 sezonundan beri kulübe 1,4 milyon civarında para verdim" dedi.

11 Haziran 2015, Perşembe 14:58
- A +
Denizlispor'da Çelikkol patladı!
PTT 1. Lig’de zor geçen sezonun ardından kongreye giden ve Kıbrıslıoğlu ile yola devam eden Denizlispor’da eski yöneticilerle ilgili iddialar üzerine yönetici Mehmet Hikmet Çelikkol bir açıklama yaptı. Kedisine yöneltilen eleştirilere cevap veren Çelikkol, "Denizlispor yönetimine girdiğimden beri toplamda 1,4 milyon civarında kulübe para verdim. Hatta kredi çekip kulübe zor zamanında destek oldum. Bir kuruş faiz almadım. Son olarak kalan 275 bin liralık alacağıma karşılık yönetim kurulu bana senet verdi. Senedin karşılığında gelen paranın yüzde 5’i avukat ücreti olarak kesildi. Ben de üstünü kulübün mali işlerine bakan Mehmet Ekizler’e teslim ettim. Bu kayıtların hepsi Denizlispor’da mevcuttur. Aksini savunan varsa Mehmet Ekizler’e sorabilir" ifadelerini kullandı.

'Maddi manevi destek verdik'

Denizlispor için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Çelikkol, "Ailemizden, sevdiklerimizden uzak kaldık. Maddi olarak kulübümüze her fırsatta destek olduk. Yapılan bu talihsiz açıklamalara çok üzüldüm. Ben kulübe 1,4 milyon para verdim. Karşılığında bir lira faiz almadım. Almak da bize yakışmaz zaten. Bizler gerçek Denizlisporluyuz. Herkes şapkasını önüne koysun ve düşünsün. Kimlerin Denizlispor için çalıştığını kamuoyuna bırakıyorum" diye konuştu.

İHA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...