MENÜ

Denizlispor - Fenerbahçe yorumu: 'Askıda düdük kampanyası'

Denizlispor - Fenerbahçe maçında Serdar Aziz'in ikinci sarı karttan kırmızı kart görmesi sonrası ortalık karıştı. Maçın hakemi hakemi Ali Palabıyık, taraftarların hedefi olurken birçok futbol yorumcusu da Ali Palabıyık'ın maçtaki kararlarını eleştirdi. O isimlerden biri de Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Abdülkerim Durmaz'dı. Beyaz Futbol programında karşılaşma sonrası konuşan Durmaz, Denizlispor - Fenerbahçe maçının hakemi Ali Palabıyık'ı hedef aldı. Durmaz, 'Askıda düdük' kampanyası ifadesini kullandı!

07 Aralık 2020, Pazartesi 09:44 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe, Süper Lig'in 11. haftasında deplasmanda Denizlispor ile karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayan Sarı-lacivertliler, mücadeleyi 2-0'lık skorla kazanmayı başardı. 

Denizlispor - Fenerbahçe maçında Serdar Aziz'in ikinci sarı karttan kırmızı kart görmesi sonrası ortalık karıştı. Maçın hakemi hakemi Ali Palabıyık, taraftarların hedefi olurken birçok futbol yorumcusu da Ali Palabıyık'ın maçtaki kararlarını eleştirdi. O isimlerden biri de Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Abdülkerim Durmaz'dı.

Beyaz Futbol programında karşılaşma sonrası konuşan Durmaz, Denizlispor - Fenerbahçe maçının hakemi Ali Palabıyık'ı hedef aldı.

Denizlispor - Fenerbahçe maçının 2-2 bittiğini iddia ederek Ali Palayık'ı eleştiren Abdülkerim Durmaz, "Aslan parçası Altayb Bayındır, Ali Palabıyık'a 'dur' dedi. Penaltı atışı sırasında Altay'ın topuğunun 5 mm önde olduğunu gördüm bunu nasıl atladılar? Tek gol atma şansları vardı penaltıyı da Ali Palabıyık'a attıracaklardı." dedi.

Maçın son yarım saatinde Altay Bayındır - Ali Palabıyık kavgası olduğunu söyleyen Abdülkerim Durmaz, "Fenerbahçe yönetimine sesleniyorum; Ali Palabıyık'ın bir daha Fenerbahçe ile adının anılmamasını temin edin. Hatta bu insanının Fenerbahçe semtinden geçmesini yasaklayın." dedi.

Askıda düdük kampanyası istediğini söyleyen Abdülkerim Durmaz, "Bu tarz hakemlere büyük takım maçı vermeyeceksin ki hasret kalsınlar. Fenerbahçe eğer şampiyon olmak istiyorsa olağanüstü oynamalı. Normal oyunlar bu hakemleri yenmeye yetmez" ifadelerini kullandı.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...