Denemeye değer tarayıcı!

İşlevselliğiyle öne çıkan mobil web tarayıcısı, özelliklerinin arasına yenilerini kattı!

08 Şubat 2016, Pazartesi 20:15
- A +
Denemeye değer tarayıcı!

Link Bubble, Android platformunda kullanıcıların en çok memnun kaldığı uygulamalardan biri. Google Play Store'da yer alan en sıradışı ve ilgi çekici tarayıcılardan biri olan Link Bubble'ın aslında tam olarak nasıl işlediğini açıklamak da kolay değil. Fakat henüz aşina olmayanlar için bir fikir uyandırması adına uygulamanın Facebook Messenger'la benzer bir işleyişi olduğunu söyleyebiliriz.

Tarayıcı üzerinde açtığınız sayfalar tıpkı Messenger'daki sohbet sayfalarınızda olduğu gibi ekranda kaydırılabilen bir yuvarlağa küçültülebiliyor. Böylece başka sayfaların yüklenmesini beklerken siz de rahatça diğer işlerinizi halledebiliyorsunuz.

Uygulamaya yeni gelen ve Ayarlar menüsünden aktive edilebilen bir Ad Block güncellemesiyle artık veri tasarrufu yapmanız da mümkün. Bu özellik sayesinde sürekli karşınıza çıkan rahatsız edici reklamlardan da kurtulma şansınız oluyor. Kullanıcılar yeni güncellemeyle birlikte artık takip koruma özelliğini de açarak tarayıcı geçmişlerini saklayabilecekler.

Güncellemenin getirdiği diğer yenilikler arasında HTTPS Everywhere özelliğiyle birlikte bazı standart hata düzeltmeleri yer alıyor. Bu ücretsiz uygulamanın 1.8.1 şeklinde numaralandırılan yeni versiyonunu halihazırda Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Resimlerle: 36 teknoloji ve bilgisayar duvar kağıdı!Daha fazlası için www.chip.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...