Denayer'in aklı başka yerde

Sarı-Kırmızılı takımda gösterdiği performansla göz dolduran Jason Denayer'in kafası İngiltere'de.

12 Ekim 2015, Pazartesi 11:08
- A +
Denayer'in aklı başka yerde
Ga­la­ta­sa­ray'ın yaz dö­ne­min­de Mahc­hes­ter City'den 1 yıl­lı­ğı­na ki­ra­la­dı­ğı Ja­son De­na­yer'in ilk he­de­fi se­zon so­nun­da ta­kı­mı­na ge­ri dön­mek.

Fut­bol­cu­nun, sağ bek oy­na­tıl­ma­sı­na kar­şın, şu ana ka­dar per­for­man­sın­dan çok mem­nun olan Sa­rı-Kır­mı­zı­lı­lar onu bir yıl da­ha ki­ra­la­mak is­ti­yor. Fa­kat De­na­yer, bu se­zon Sa­rı-Kır­mı­zı­lı for­ma ile çok sa­yı­da maç oy­na­ya­rak ye­ni se­zon­da Cit­y’y­e dö­nüp, Ma­nu­el Pel­leg­ri'nin de­ğiş­mez oyun­cu­su ol­ma­yı amaç­lı­yor.

“Sakatlık yaşanırsa çağırırlar”

Belçikalı oyuncuyu yakından tanıyan FIFA menajeri Saffet Balkan, "Denayer’i çocukluğundan bu yana takip ediyorum. Çok zeki bir futbolcu. Altyapısını da biliyorum. City'de Mangala, Kompany oynuyor.  Ancak Denayer daha potansiyelli. Şu anda oynayan oyuncuları sakatlanırsa onu mutlaka çağırırlar. Futbolcunun tek amacı City'de ilk 11'de oynamak. Daha uzun süre var. Ama Galatasaray'da kalmasını ben de isterim" dedi.

(Bugün)
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.