Demet Şener'den Demet Akalın'ı delirtecek sözler!

5 ay önce İbrahim Kutluay ile 13 yıllık evliliğini bitiren Demet Şener (41), gelinlikli bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Altına gelen yorumlardan birine dayanamayıp şoke eden sözler söyledi.

21 Mayıs 2018, Pazartesi 12:57 Son Güncelleme:
- A +

Boşanmanın ardından Demet Şener'in dün evlendiği günden bir kareyi takipçileriyle paylaşması şaşırttı. Gelinlikli paylaşımının altına Demet Şener şu notu yazdı:

Çok teşekkür ederim gelinliğim ve benimle ilgili o muhteşem yorumlarınız için... Evet evliliğimden bana kalan en güzel şey iki tane meleğim İrem ve Ömer bir de bu zarif gelinliğim sevgili Yıldırım Mayruk'un usta ellerinden çıkmıştı. Sakın bir özlem duyduğum sanılmasın lütfen...

Yorumlarda çok bahsettiniz ben de paylaşmak istedim... Umarım bir gün benim de karşıma sevginin, emeğin, dürüstlüğün kıymetini bilecek,adam gibi sevecek birisi çıkacak... Sizleri seviyorum"

Gelinlikli fotoğrafının altına binlerce yorum alan Demet Şener, Demet Akalın'lı bir yoruma da yanıt verdi.

Gelinlikli fotoğrafının altına binlerce yorum alan Demet Şener, Demet Akalın'lı bir yoruma da yanıt verdi.

Demet Şener takipçisinin "Zamanında da Demet Akalın'ı sizinle aldatmadı mı? Adam gibi sevmediği baştan belliydi" yorumuna çıldırdı.

'ARTIK SUSMAK YOK'

'ARTIK SUSMAK YOK'

Demet Şener'in bu yanıtı da Demet Akalın'ın çıldırtacak cinsten. Demet Şener takipçisine "Yıllarca üzerimden prim yaptı, mağdur numarasıyla. Susmak yok artık. Yeter" diyerek herkesi şoke etti.

Demet Şener, Ankara’daki Next Level AVM’deki söyleşide özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

2005’te evlendiği, 2 çocuğunun babası İbrahim Kutluay’dan 5 ay önce boşanan Demet Şener “Çok fazla darbe aldım. Zor olan bir süreçten geçtim, hâlâ devam ediyor dedi.

Demet Şener ayrılık sürecinde yaşadıklarını anlatırken de duygulandı.

Eski manken Demet Şener'in 1995'te Türkiye Güzeli seçildikten sonra gazeteci Musa Ağacık'a verdiği röportaj yeniden gündeme geldi. 

Kısa röportajı görenler şaşkınlığını gizleyemedi. İşte o röportaj...

Hangi olaylar seni ilgilendiriyor?

Hangi olaylar seni ilgilendiriyor?

İç olaylar.

Başbakanı nasıl buluyorsun? (O dönem Başbakan Tansu Çiller)

Başbakanı nasıl buluyorsun? (O dönem Başbakan Tansu Çiller)

Çok seviyorum.

Neden?

Neden?

Bir kadın olarak çok güzel şeyler başarıyor.

Örnek verebilir misin?

Örnek verebilir misin?

Veremem.

Plevne denince ne anlıyorsun?

Plevne denince ne anlıyorsun?

Hiçbir şey.

Kitap okuyor musun?

Kitap okuyor musun?

Hiç sevmem.

Türkiye'yi nasıl temsil edeceksin?

Türkiye'yi nasıl temsil edeceksin?

Kendi kültürümle, örfümle, adetimle.

Nasıl kültürlü olacaksın?

Nasıl kültürlü olacaksın?

Roman okunarak mı kültürlü olunuyor?

Ya nasıl olunuyor?

Ya nasıl olunuyor?

İçten gelen bilgilerimle tanıtabilirim. Kitap okumakla Türkiye'yi tanıyamam.

Okunarak tanıtılamaz mı?

Okunarak tanıtılamaz mı?

Hayır! Aşk romanı okuyorsam nasıl Türkiye'yi Tanıtacağım?

Nasıl tanıtacaksın?

Nasıl tanıtacaksın?

Tarihini, kültürünü tanıtacağım.

Okumadan bunu yapmak mümkün mü?

Okumadan bunu yapmak mümkün mü?

Bana göre kitap okumak, kültürlü olmanın temel taşı değildir.

Sence nedir?

Sence nedir?

Benim boş olduğumu mu kanıtlamaya çalışıyorsunuz?

İşte arşivde yer alan röportaj (üstte)

Eski manken Demet Şener'in, geçen Ocak ayında boşandığı eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile gizli aşk yaşadığı iddiasıyla yoga eğitmeni Edvina Sponza'ya açtığı 500 bin TL'lik tazminat davasında adeta yer yerinden oynadı.

SİYAH SÜTYEN VE KÜLOT GÖNDERDİ"

SİYAH SÜTYEN VE KÜLOT GÖNDERDİ"

Hürriyet'in haberine göre; Demet Şener'in tanıkları, İbrahim Kutluay ile olan evliliğin nasıl bittiğini anlattığında mahkeme salonu buz kesti.

İstanbul 17.Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmaya davacı Demet Şenerile avukatı Aslı Hatemi katıldı. Edvina Sponza'yı ise avukatları temsil etti. 

Tanık olarak dinlenen Demet Şener'in 10 yıllık spor hocası Eftan Metin, ''2016 Eylül ayı evde antreman yapıyorduk. Demet Hanım'a bir zarf bırakmışlar. Zarfı açtığında zarfın içinden siyah sütyen ve külot ile bir not çıktı. Notta 'Bunu yalancı kocana verirsin, artık başkasına verir' diye yazıyordu. Notun altında kimin gönderdiği yazmıyordu.

Demet bunu gördüğünde fenalaştı. Bu notun akabinde yarı çıplak ve tamamen çıplak iki fotoğraf Demet Şener’in tablet bilgisayarına düştü. İbrahim'in telefonuna da aynı fotoğraflar geldi.

Sonra Edvina Sponza, İbrahim'le olan yazışmalarını zarf içerisinde Demet Şener'e yolladı. Bu zarfları Edvina Sponza'nın şoförü getirdi. Bu olayları çocuklardan saklamak için Demet Hanım çaba gösterdi'' dedi.

DEMET ŞENER'İN AĞABEYİ DE KONUŞTU

DEMET ŞENER'İN AĞABEYİ DE KONUŞTU

Demet Şener'in ağabeyi Enis Şener de, ''Edvina Sponza bana telefonla ulaşarak İbrahim'le ilişkisinin olduğunu söyledi. İlişkisinin ispatı belge ve fotoğrafları Demet'e vermemi söyledi. Whatsapp üzerinden İbrahim'le olan beraberliklerine ilişkin yazışmalarını ve fotoğraflarını gönderdi. 

Yazışmalarda İbrahim'in Demet'ten ayrılması gerektiği, İbrahim'le evleneceklerini ve çocukları olduğunda adının Kiraz olacağı şeklinde mesajlar vardı. İbrahim'le çektiği fotoğrafları attı. İbrahim'in kendisine aldığı hediyeleri gösterdi dedi.

Edvina Sponza'nın tanığı Nilüfer Vurgun da, ''Edvina 20 yıllık arkadaşım. İlişki haberlerini basından gördükten sonra Edvina’yı aradım. Edvina bana 'İbrahim'le tanışıyoruz. Sadece arkadaşım' dedi. İlişki iddialarını doğrulamadı. Eğer ilişkileri olsaydı bana söylerdi'' diye konuştu.

Tanık Aslı Gülen Kozanoğlu ise, "Demet ve İbrahim'i tanımam. Biz 3 ay Edvina'yla Çeşme'de tatildeydik. Tüm yaz ayları boyunca Edvina'nın İbrahim Bey'le hiçbir diyalogğuna şahit olmadım. Edvina bana İbrahim'le ilgili hiçbir şey anlatmadı. Basında bu olayı duydum. Edvina'ya bu olayla ilgili bir şey sormadım" dedi.

Mahkeme İbrahim Kutluay ile Demer Şener arasında gerçekleşen boşanma davasının sonucunun kesinleşmesinin beklenmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

''YAŞADIKLARIMI GÖRDÜNÜZ''

''YAŞADIKLARIMI GÖRDÜNÜZ''

Duruşma çıkışı adliye koridorunda basın mensuplarının sorularını cevaplayan Demet Şener, ''Mahkemede dinlediniz her şeyi zaten, yaşadıklarımı görmüş oldunuz. Bir kadının bir kadına yaşatabileceği en ağır şeyleri yaşadım'' dedi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.