Defne Samyeli: Cem Yılmaz'a nasıl hayran olmayayım?

Komedyen Cem Yılmaz ile beraberlik yaşayan eski sunucu Defne Samyeli, ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Samyeli, “Çok uzun yıllardır yakından olmasa da tanıdığım birisi Cem. Zaten seyircisi ve hayranıydım. Nasıl olmayayım?” dedi.

30 Eylül 2018, Pazar 15:08 Son Güncelleme: 30 Eylül 2018, Pazar 15:12
- A +
Madame Figaro dergisine konuşan Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile ilişkisini şöyle anlattı:

Madame Figaro dergisine konuşan Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile ilişkisini şöyle anlattı:

- Çok uzun yıllardır yakından olmasa da tanıdığım birisi Cem. Zaten seyircisi ve hayranıydım. Nasıl olmayayım? Yıldız olursunuz olmasına... Cem gibi komedyenliği, oyunculuğu, yazarlığı, çizerliği, sinemacılığı, müzisyenliği ile elini attığı her işte farkını ortaya koyarak yeni norm belirleyen kaç kişi var ki? Kişiliğini yakından tanıdıkça beğenim katlanarak arttı. Çok sahici, çok iyi kalpli, özenli, eğlenceli, harika bir insan.

- İlişki kararı diye bir şey yok aslında; her şey bir anda gelişti. Sanki zaten olması gereken buymuş, zaten biz berabermişiz ya da olmalıymışız gibi bir his. Her şey onunla güzel. Ortak bir dilimiz var, çok anlaşıldığımı ve karşımdakini çok anladığımı hissettim. Benim için çok değerli bir şey bu.

- Son birkaç yıldır meditasyonsuz geçirdiğim bir gün bile yok. Duygu dünyamın sağlığı, benim için bedenimden, yüzümden çok daha önemli. Orada fitness yoksa diğerlerinde de olamaz çünkü. Haftada üç ya da dört kez egzersiz yaparım. Zaten genetik olarak zayıf ve çok hareketliyim. Birkaç gün tatlı ve hamuru abartırsam devamındaki birkaç gün protein ve sebze ağırlıklı besleniyorum.

Bayram tatilini Bodrum’da geçiren Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli önceki gün Bodrum Mandarin’deki evinin havuzunda görüntülenmişti.

Önceki gün birlikte ilk kez bir fotoğraf paylaşan Cem Yılmaz, oğlu ile sevgilisini tanıştırmıştı.

Cem Yılmaz, akşam yemeğinde çekilen bir pozu Instagram hesabından 'Ayvalık 1984' notuyla paylaşmıştı. Cem Yılmaz'ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni almıştı.

Defne Samyeli'nin Deren ve Derin adında iki kızı var

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.