David Villa sürprizi!

ABD'de New York City forması giyen 34 yaşındaki İspanyol golcü, Galatasaray'a önerildi. Sarı-Kırmızılılar konuya temkinli yaklaşırken son karar Denizli'ye bırakıldı.

10 Aralık 2015, Perşembe 02:30 Son Güncelleme:
- A +
David Villa sürprizi!


Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’ın gündemine sürpriz bir isim geldi: David Villa...

Bu sezon Burak Yılmaz’ın performansından hiç memnun olmayan ve Umut Bulut’un alternatif olarak yetersiz kalmasından dert yanan Sarı-Kırmızılılar, devre arasında kadrosunu bir golcüyle takviye etmeye kararlı.

Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Galatasaray’a, David Villa önerildi. İspanya’dan ayrıldıktan sonda ABD’ye geçen ve MLS’te New York City forması giyen 34 yaşındaki yıldızın Florya’ya gelebileceğini bildiren menacerlere karşı, kulüp temkinli davranıyor.


Rihanna: Benzema ve Hamilton'la sadece seviştim
 

Analize başladılar

Hem oyuncunun ilerlemiş yaşı hem de sakatlık riski gibi konuları göz önünde bulunduran Sarı-Kırmızılılar, başta maliyet olmak üzere tüm detayları analiz ettikten sonra kararı Mustafa Denizli’ye bırakacak.

Galatasaray'ın bu ve benzeri transfer operasyonlarında UEFA Finansal Fair Play kurallarına uyum sağlamak için maliyetler konusunda hassas çalışmalar yürütmesi bekleniyor.

Sarı-Kırmızılılar, scout ekibinin uzun süredir üzerinde çalıştığı isimleri de teknik direktör Mustafa Denizli'ye sunmuş durumda.

Bilindiği üzere sezon başında gerçekleştirilen Lionel Carole, Jose Rodriquez ve Jason Denayer transferlerinde belirleyici unsur scout ekibinin raporları olmuştu.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...