MENÜ

'Daha iyi bir yıl olacak'

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, FANATİK aracılığı ile camiaya yeni yıl mesajları gönderdi. Bordo-Mavililer'in patronu, “2013'ün eski yıla oranla her açıdan daha iyi olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı

01 Ocak 2013, Salı 02:30 Son Güncelleme:
- A +
'Daha iyi bir yıl olacak'

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, FANATİK aracılığı ile camiaya yeni yıl mesajları gönderdi... 2012’de hem şahsının
hem de futbolun çok yıprandığını belirterek söze giren Bordo-Mavililer’in patronu, 2013’ten ise beklentilerinin büyük olduğunu dile getirdi. İşte Şener’in yeni yıl mesajları: Malum süreç bizi çok yordu, futbol konuşamaz olduk. Ayrıca mücadelemiz devam ettiği sürece de bitmiş sayılmaz. Hâlâ uğraşıyoruz. Sportif olarak da inişli-çıkışlı bir dönem geçirdik. Ancak beklentilerimizin uzağında kaldığımız doğru.

Kadromuz çok kaliteli


Bunlara mazeret aramadan yeni döneme dair eski iştahımızla çalışıyoruz. Şu an aslına bakarsanız çok kaliteli oyunculardan kurulu bir kadromuz, çok önemli bir hocamız var. Daha iyi yerlerde olacağımız dönemin bizi 2013’te beklediğine inanıyorum. Camiamız yeni sınavlara, heyecanlara hazırlıklı olsun. Eleştirilere hep açığız ama birlik-beraberlik ruhunu bozacak, rakiplerimizin bize bakışını değiştirecek şeyler yaşamak bize yakışmaz. Trabzonspor ailesine her ferdiyle iyi seneler dilerim.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...