MENÜ

"Daha iyi bir kadro oluşturacağız"

Geneçlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, orta saha ve sol kanada transfer yapmayı düşündüklerini söyledi.

14 Temmuz 2012, Cumartesi 21:01 Son Güncelleme:
- A +
'Daha iyi bir kadro oluşturacağız'

Bolu’daki bir otelde kampa giren takımının Suudi Arabistan’ın Najran takımı ile yaptığı ve 3-0’lık galibiyetiyle sona eren maçını izleyen Cavcav, AA muhabirine yaptığı açıklamada, güzel bir hazırlık maçı yaptıklarını ve maçın iki devresinde de iki ayrı takımla mücadele ettiklerini kaydetti.
Najran takımının sert bir oyun sergilediğini ifade eden Cavcav, "Futbolda bunlar olağan şeyler. Maçı kazandığımız için sevinçliyiz ama inanıyorum ki 1 veya 2 tane daha gelecek transferlerimiz var. Onların da gelmesiyle Gençlerbirliği, daha iyi bir kadro oluşturacak" dedi.
Transferler için görüşme halinde olduklarını, ufak pürüzler kaldığını anlatan Cavcav, şunları bildirdi:
"Orta saha ve sol kanada transfer yapmayı düşünüyoruz. İsimler belli değil, isimleri söylersek başka kulüpler büyük rakamlar telaffuz ediyorlar. Biliyorsunuz cuma günü İstanbul’da fair play ödülü aldık. Gençlerbirliği, Türkiye Cumhuriyeti ile yaşıt bir kulüptür. Zaten kuruluş itibarıyla okuldan kurulmuş bir takımdır. Dolayısıyla burada seyircilerimizin de hakkını yememek lazım. Onlar sayesinde ne bir sahamız kapandı ne de herhangi bir olay oldu. Bu bakımdan her şeyden evvel Gençlerbirliği, seyircilerine teşekkürü bir borç biliyorum.
Bu sene de takımlarını gönülden desteklemelerini arzu ediyorum, fikstür çekildi. Tabii ki 18 takımlı lig var ve ’bu bakımdan bir avantaj ya da bir dezavantaj olmaz’ diye düşünüyorum. İnşallah Gençlerbirliği olarak iyi bir dereceye gireriz."

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...