Çukur'un ilk sahnesi! Çukur son bölüm özeti!

Çukur dizisi son bölümüyle yine izleyenlerini ekrana kilitledi. Çukur'un son bölümünde Koçavalı kardeşler Yamaç ve Cumali, Vartolu'yla bir araya gelerek Çukur'u geri almaya kararlıdır. Yamaç'ın Kara Kuzular'a karşı kurduğu planı fark eden Mahzun, Yamaç'ı planını bozar.

09 Ekim 2018, Salı 10:11 Son Güncelleme:
- A +
Çukur'un ilk sahnesi! Çukur son bölüm özeti!

Çukur son bölümünde neler oldu? Çukur'un yeni bölümünden ilk sahnesi nefes kesti. Yamaç, Cumali ve Vartolu Çukur'u geri alabilecek mi?

ÇUKUR'UN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Çukur'un dün akşam ekrana gelen bölümü yine nefes kesti. Çukur'u almaya kararlı olan Yamaç, Cumali-Vartolu gerilimi arasında kalır. Çukur'u yeniden kazanmak için Çukur'dakilerin yardımını isteyen Yamaç, beklediği desteğü alamadı. Koçavalı ailesine yapılan saldırıdan son kızı Karaca ile Çukur'a dönen Ayşe, kuaför dükkanı açmak için Çeto'nun karşısına çıkarak izin ister. Afganlara verilecek parayı bulan Cumali'nin eski defterleri açılır ve teslimatı yapacağı sırada Refik'in tuzağına düşer. Cumali ve Vartolu'nun imdadına yetişen isim Medet ikiliyi kurtarır. Babası İdris Koçavalı'yı takip eden Selim, babasının karşısına çıkar. Yaptığı planla Çeto ve Kara Kuzuları halt etmek isteyen Yamaç'ın planını Mahzun bozar.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE!

Çukur'un 15 Ekim'de yayınlanacak bölümünde Aliço, İdris Koçavalı'yı ziyaret eder. Aliço'yu gördüğüne çok sevinen İdris Koçavalı, oğlu Selim'i gördüğünde kapıyı yüzüne kapatıyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...