Çukur'da büyük sürpriz! ÇUKUR 82. BÖLÜM FRAGMANI

Show TV'nin her hafta heyecan yaratan dizisi Çukur'un son bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolcak Köstendil, Öner Erkan ve Necip Memili’nin paylaştığı Çukur 81. bölüm büyük heyecana sahne olurken Çukur 82. bölüm fragmanı merak ediliyordu. Çukur'un oyuncu kadrosuna Nejat İşler de katıldı. Nejat İşler, dizinin yeni bölümlerinde Yamaç'ın baş düşmanı Çağatay olarak izleyici karşısına çıkacak.

29 Aralık 2019, Pazar 17:34 Son Güncelleme:
- A +

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur'un merakla beklenen fragmanı yayınlandı. Ekrana gelen 81. bölümünde Yamaç'ı kurtaran kişinin Mahsun olması izleyenlerde büyük şaşkınlık yarattı.

İŞTE ÇUKUR'UN 82. BÖLÜM FRAGMANI!

Çukur yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenirken Çukur 82. bölüm fragmanı yayınlandı.

Çukur'un son bölümünde izleyiciler Mahsun'un geri geldiğini görmüştü. Mahsun ile yüzleşecek olan Yamaç, Mahsun'un onu affetme istediğini geri mi çevirecek?

Azer'in saldırıyla yaralanan Cumali'yi uyandığında büyük bir tehlike bekliyor olacak.

Çukur'un yayınlanan son fragmanında Vartolu'nun Almanya yolcuğunun son bulduğu ve sonunda istediğini elde ettiği görülüyor.

Çukur'un da yardımıyla sonunda karşısındaki herkesi dize getirmeyi başaran Yamaç, bu kez kendini yeni ve daha acımasız bir düşmanın karşısında bulacak.

ÇUKUR KADROSUNA NEJAT İŞLER DAHİL OLDU!

Çukur'un oyuncu kadrosuna Nejat İşler de katıldı. Nejat İşler, dizinin yeni bölümlerinde Yamaç'ın baş düşmanı Çağatay olarak izleyici karşısına çıkacak.

ÇUKUR OYUNCULARI

Aras Bulut İynemli: Yamaç Koçovalı

Perihan Savaş: Sultan Koçovalı

Erkan Kolçak Köstendil: Vartolu Salih

Öner Erkan: Selim Koçovalı

Rıza Kocaoğlu: Aliço

Kubilay Aka: Celasun

Necip Memili. Cumali Koçovalı

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...