Çukur yeni bölüm ilk sahne!

Çukur dizisinin yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı! Çukur'un ekrana gelen son bölümünde Aliço'nun telefonuna bıraktığı mesajın peşine düşen Yamaç, Aliço'nu izini buldu ancak önüne Yavuz Çoban engeli çıktı. Çukur'un yeni bölümünden ilk sahnesinde Yamaç'ın Aliço'yu almak için Yavuz Çoban'ın evine gittiği ve korumalarla dövüştüğü sahne dikkat çekti. İşte Çukur'un gelecek hafta ekrana gelecek olan yeni bölümünden ilk sahne...

05 Kasım 2019, Salı 11:56 Son Güncelleme:
- A +

Çukur yeni bölümünden ilk sahne!

Çukur'un ekrana gelen son bölümünde Aliço'nun telefonuna bıraktığı mesajın peşine düşen Yamaç, Aliço'nu izini buldu ancak önüne Yavuz Çoban engeli çıktı. Çukur'un yeni bölümünden ilk sahnesinde Yamaç'ın Aliço'yu almak için Yavuz Çoban'ın evine gittiği ve korumalarla dövüştüğü sahne dikkat çekti.

Yamaç ile korumalar arasında dikkat çeken diyalog!

Aliço'yu babasının elinden kurtarmaya çalışan Yamaç'ın korumalarla kapıda dövüştüğü anlardan oluşan yeni bölümden ilk sahnede dikkat çeken diyalog yaşandı. "Yamaç Koçovalı ben!" diyerek dövüşmeye başlayan Yamaç, bu kez umduğuyla karşılaşamadı. Asker kökenli iki korumanın kendisine engel olduğunu görünce şaşkına dönen Yamaç, korumaların elinden kurtulmayı başarıyor. Yamaç'ın "Sizi tebrik ediyorum. Normalde 'Yamaç Koçovalı ben' deyince gerçekten oluyordu.Tabi siz genç ve asker kökenli olduğunuz için olmadı." dediği anlar izleyenleri gülümsetti.

Çukur'un son bölümüne yaşananlar!

Her hafta izleyenlerin merakla beklediği Çukur'un yeni bölümü ekrana geldi. Çukur'un 74. bölümünde  Yamaç, kendini beklenmedik bir olayın içinde bulunca zor bir karar verecek ve Koçovalıların evine sürpriz bir misafir getirecek. Kardeşlerini kurtarmak için Karaca’yı kaçıran Azer ve Karaca’nın arasında yaşanacaklar heyecanla beklenecek. Yamaç’ın onu Çukur’dan kovmasıyla beklenmedik bir anda darbe yiyen Akın, Karaca’nın da kaçırılmasıyla iyice köşeye sıkışacak. Aliço, babasının baskısı altında çok zor günler geçirirken Yamaç ve Çukurlular Aliço’dan gelen gizemli şifrenin peşine düşecek ve Yavuz’un kurduğu tuzaklarla karşılaşacak. Cumali ise Dağhan ve Murtaza’yla yüzleşecek. Murtaza’nın Yamaç ve Cumali’yle karşı karşıya geldiği anlar tansiyonu yükseltecek. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...