Çukur 93. bölüm fragman (ÇUKUR 93. BÖLÜM İLK SAHNE)

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur’un 92. bölümü yayınlandı. Çukur’un bu akşamki son bölümünde; Gazeteci Emir ve polis Erkan'ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet'i suç üstü yakalattı. Çukur 92. bölüm özeti haberimizde yer alacak. İşte Çukur 93. bölüm özeti izle...

16 Mart 2020, Pazartesi 22:38 Son Güncelleme:
- A +

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur’un 92. bölümü yayınlandı. Hekes Çukur 93. bölüm fragmanını merak ediyor.

Çukur'un 93. Bölüm 3. Sezon 26. Bölüm

Yamaç’ın planı işlemeye devam ederken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişti. Celasun’un Karaca’yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraş verecek. Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler Koçovalıların peşini bırakmayacak. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Çukur'a yeni oyuncu sürprizi! Barış Arduç; Arık Böke Erdenet!

Çukur dizisinde yeni oyuncu sürprizi diziyi yakından takip edenler için paylaşıldı. Ekranların sevilen yüzlerinden Barış Arduç, Arık Böke Erdenet ismiyle dizinin kadrosuna dahil oldu. Barış Arduç dizide Çağatay Erdenet'in küçük kardeşi olarak yer alacak.

ÇUKUR 3. SEZON 25. BÖLÜM (92. BÖLÜM) ÖZETİ

Çukur’un 92. Bölümünde; Gazeteci Emir ve polis Erkan'ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet'in sonunu adım adım getirecek. Ancak bu son Vartolu'nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirecek. Yamaç'ın planı işlemeye devam ederken Çağatay'ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali'nin yardımına sürpriz bir isim yetişecek.


Celasun'un Karaca'yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç'ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olacak. Çağatay'ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraşacak. Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler, Koçovalıların peşini bırakmayacak. Arık Böke Erdenet'in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...