Çukur 87. bölüm fragman (ÇUKUR 87. BÖLÜM İLK SAHNE)

Çukur dizisinin 86. bölümü izleyiciyle buluştu ve Vartolu ile Yamaç arasındaki yüzleşme izleyicilere ekran karşısında duygu dolu anlar yaşattı. Peki Çukur 87. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Çukur 87 bölüm ilk sahne...

03 Şubat 2020, Pazartesi 23:50 Son Güncelleme:
- A +

 Show TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Çukur, bu akşam nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Son bölümde; Vartolu, Yamaç'ı beklenmedik bir yere götürdü ve ortaya duygu dolu sahneler çıktı. Çukur dizisinin takipçileri ise Çukur 87. bölüm fragmanı yayınlandı mı? diye merak ediyor.

ÇUKUR 86. BÖLÜM ÖZETİ!

Çukur'da haftalardır beklenen büyük yüzleşme bu hafta gerçekleşti. Aylardır gerçeklerden kaçan Yamaç ve babasının katilinin peşinden giden Vartolu karşı karşıya geldi.

Vartolu'nun Yamaç'tan hesap sorduğu sahneler duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu. Yamaç'ı konuşturmak için onu sürpriz bir yolculuğa çıkaran Vartolu, Çukur'da planını devreye sokmak için Medet'ten yardım istedi. İşini garantiye almak isteyen Çağatay, Yamaç'la ilgili şüpheleri artınca Mahsun'u konuşturarak gerçeği öğrenmeyi başardı.. Yamaç ve Vartolu çıktıkları yolculuktan sonra başka insanlara dönüştü ve intikam planları yaptılar. Hedeflerini belirleyen iki kardeşin önüne bu kez kimse geçemeyecek.

ÇUKUR 87. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çukur 87. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Çukur yeni bölüm fragmanı geldiği anda haberimizde yer alacak.


ÇUKUR OYUNCULARI

Aras Bulut İynemli: Yamaç Koçovalı


Perihan Savaş: Sultan Koçovalı


Erkan Kolçak Köstendil: Vartolu Salih


Öner Erkan: Selim Koçovalı


Rıza Kocaoğlu: Aliço


Kubilay Aka: Celasun


Necip Memili. Cumali Koçovalı


ÇUKUR YENİ SEZON OYUNCULARI


Çukur dizisine yeni oyuncuları arasında Hazal Subaşı ve Damla Sönmez yer alıyor. Ayrıca usta oyuncular Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon katıldı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...