Çukur 82. bölüm fragman (ÇUKUR 82. BÖLÜM FRAGMAN)

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolcak Köstendil, Öner Erkan ve Necip Memili’nin paylaştığı Çukur 81. bölüm büyük heyecana sahne olurken Çukur 82. bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte Çukur 82. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur'un oyuncu kadrosuna Nejat İşler de katıldı. Nejat İşler, dizinin yeni bölümlerinde Yamaç'ın baş düşmanı Çağatay olarak izleyici karşısına çıkacak.

24 Aralık 2019, Salı 00:00 Son Güncelleme:
- A +

Son bölümde; Yamaç, Azer'e destek olan herkesi avlamak için tuzaklar kuruyor. Karşısındakileri alt eden Yamaç, kendisini koruyan gizemli kişiyi görünce büyük şaşkınlık yaşıyor.

ÇUKUR 82. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çukur yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenirken Çukur 82. bölüm fragmanı yayınlandı.

ÇUKUR KADROSUNA NEJAT İŞLER DAHİL OLDU!

Çukur'un oyuncu kadrosuna Nejat İşler de katıldı. Nejat İşler, dizinin yeni bölümlerinde Yamaç'ın baş düşmanı Çağatay olarak izleyici karşısına çıkacak.

ÇUKUR 81. BÖLÜM ÖZETİ

Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali yaşam savaşı verirken, Çukur Cumali’den gelecek iyi haberi bekleyecek.

Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali yaşam savaşı verirken, Çukur Cumali’den gelen iyi haberle nefes aldı . Bir kez daha ailesinden birini kaybetme ihtimali ile karşı karşıya kalan Yamaç ve Selim, Azer’i yok etmek için yeni bir yönteme başvurdu. Bir oğullarını daha kaybetmek istemeyen Sultan ve Fadik bu savaşa son vermek için kolları sıvadı. Bütün bu olaylardan habersiz Almanya’da olan Vartolu, babasının katilini öğrenmek için her yolu denedi. Cumali’nin hayati tehlikesi sürerken, Yamaç’ın düşmanlarıyla hesaplaşması izleyenleri ekran başına kilitledi.

ÇUKUR OYUNCULARI

Aras Bulut İynemli: Yamaç Koçovalı

Perihan Savaş: Sultan Koçovalı

Erkan Kolçak Köstendil: Vartolu Salih

Öner Erkan: Selim Koçovalı

Rıza Kocaoğlu: Aliço

Kubilay Aka: Celasun

Necip Memili. Cumali Koçovalı

ÇUKUR YENİ SEZON OYUNCULARI

Çukur 82. bölüm fragmanı büyük merak konusu olurken dizisine yeni oyuncuları arasında Hazal Subaşı ve Damla Sönmez yer alıyor. Ayrıca usta oyuncular Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon oyunculuklarıyla büyük beğeni topluyor.
YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...