Çukur 67. bölüm fragmanı (ÇUKUR 67. BÖLÜM İLK SAHNE)

Çukur 66. son bölümü ile ekrana geldi. Sena ve Akşın'dan sonra yeni bir kayıp Çukur'daki tüm dengeleri alt üst ederken İdris ve Sultan arasında büyük bir yüzleşme yaşanıyor. Peki Çukur 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20 Mayıs 2019, Pazartesi 22:36 Son Güncelleme:
- A +
Çukur 67. bölüm fragmanı (ÇUKUR 67. BÖLÜM İLK SAHNE)

Çukur 66. son bölümü ile Show TV’de seyirci karşısına çıktı. Yaşanan kayıpların ağırlığı Sultan’a çok ağır geliyor ve İdris’in karşısına çıkarak “Gerekirse ailen için hayatını feda edeceksin diyor. Peki Çukur 67. yeni bölüm fragmanı geldi mi?


ÇUKUR DİZİSİ KONUSU

İstanbul'un en belalı mahallerinden Çukur'un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur'u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur'a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur'u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır


ÇUKUR 66. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yamaç, eline üçüncü bir siyah zarfın geçmesiyle deliye dönecek. Çukur'dakiler dört bir yanda Aliço'yu bulmak için seferber olacak. Emin adımlarla planını harekete geçiren Yücel, Timsah ile ittifak kuracak. Bu sırada Celasun'un geçmişte yaptığı bir hata, Meke'yle ikisini Azer'le yüzleştirecek. İkilinin büyük bir tehlike yaşayacağı bölümde, seyircilerin ilk sezondan bu yana büyük merakla bekledikleri Akın Koçovalı da hapishaneden tahliye olmak için gün sayacak. Cumali, babasının kaybıyla yıkılan Damla'nın yanında olabilmek için elinden geleni yaparken Damla, iki tercih arasında kalacak. Sena ve Akşın'ın kayıplarının ardından yeni bir kaybın yaşanması Çukur'da hiçbir şeyi eskisi gibi yapmayacak ve tüm dengeleri alt üst edecek.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...