Çukur 70. bölüm fragman! ÇUKUR 70. BÖLÜM İLK SAHNE...

Çukur 3.sezon 3.bölüm fragmanı ilk sahnesi merak ediliyor. Çukur 3.sezon 3.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Çukur 70. bölüm fragmanı...

23 Eylül 2019, Pazartesi 22:33 Son Güncelleme:
- A +

Ekranların sevilen dizilerinden Çukur, 69. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Çukur son bölümde, Yamaç düşmanlarının peşine düşerken; Salih'in yaptığı ve kimsenin beklemediği hamle oldukça şaşırttı. Kardeşinin düğünü için Adana'ya giden Azer ise hayatının en büyük sınavını verdi. Hal böyle olunca, Çukur 70. bölüm yeni bölüm fragmanı hakkındaki araştırmalar da bir hayli yoğunluk kazandı. Peki, Çukur 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR 69. BöLÜM ÖZETİ...


 Düşmanlarının peşine düşen Yamaç, Baykal’ın kızı Efsun’un da karşısına çıkacak.

Yamaç’ın intikam planının devamı merakla beklenirken Efsun ile yaşayacağı sürpriz anlar, ikisi için de her şeyi değiştirecek. İdris’in ölümünün ardından Yamaç’ın yokluğunda Çukur’a sahip çıkmaya çalışan Karaca, Akın’ın yaptığı hamle ile kendisini tehlikeye atacak. Bu tehlike karşısında yardım alacağı isimlerse ekran başındakileri şaşırtacak. Babasının intikamını almak için bir an önce harekete geçmek isteyen Cumali, Vartolu Salih’ten yardım isteyecek. Cumali’nin yaşayacağı heyecan dolu anlar merak konusuyken, Salih kimsenin beklemediği bir hamle yapacak. Kardeşinin düğünü için Adana’ya giden Azer, hayatının en büyük sınavını verecek.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...