Cristiano Ronaldo'ya yönelik tecavüz suçlamalarında yeni perde!

Son günlerde hakkında çıkan tecavüz iddialarıyla başı dertte olan Cristiano Ronaldo ile ilgili bir başka gerçek daha gün yüzüne çıktı.

08 Ekim 2018, Pazartesi 10:56 Son Güncelleme: 10 Ekim 2018, Çarşamba 10:30
- A +

Juventus'un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo'nun başı, bir süredir hakkında çıkan tecavüz iddiaları nedeniyle dertte.

Son olarak Birleşik Amerikalı Kathryn Mayorga, Der Spiegel'e verdiği röportajda Ronaldo'nun kendisine 2009 yılında tecavüz ettiğini söylemişti.

Las Vegas'ta bir otel odasında Portekizli futbolcunun tecavüzüne uğradığını söyleyen Mayorga, Ronaldo'nun kendisini ters ilişkiye zorladığını ifade etmişti.

Mayorga, söz konusu olayla ilgili olarak "Bana canımın acıyıp acımadığını sordu. Sonrasında dizlerinin üstüne çöktü ve '%99 oranında iyi bir insanım ancak kalan %1 hariç.'dedi." sözlerini kullanmıştı.

Der Spiegel dergisi de Ronaldo'nun Mayorga'ya verdiği 325 bin euroluk sus payının belgelerini yayımlamıştı.

Ronaldo cephesi ise tecavüz iddialarını kesin bir dille yalanlayarak Mayorga'nın prim yapmaya çalıştığını savunmuştu.


Tüm bu olayların ardından Ronaldo hakkındaki tecavüz iddialarıyla ilgili bir başka gerçek daha gün yüzüne çıktı.

İsmini vermeyen bir İngiliz kadın, 2005 yılında Ronaldo'nun kendisine tecavüz ettiğini iddia etmişti.

Söz konusu kadının şoförlüğünü yapan Vince Humphrey ise olayla ilgili Portekizli futbolcuyu savunan bir açıklama yaptı. 

Tecavüze uğradığını iddia eden kadını otelden kendisinin aldığını belirten Humphrey şunları söyledi:


"Otelden ayrıldıktan sonra gülüyordu. Çok mutlu ve heyecanlı görünüyordu. Bana kendisini çok mutlu hissettiğini söylemişti."

"Otelden ayrıldıktan sonra gülüyordu. Çok mutlu ve heyecanlı görünüyordu. Bana kendisini çok mutlu hissettiğini söylemişti."

"Birkaç gün sonra duydum ki polise gidip Ronaldo'nun kendisine tecavüz ettiğini söylemiş. Bunu duyunca şok geçirmiştim."

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.