Cristiano Ronaldo'dan kulüp çalışanları için büyük fedakarlık

Juventus'un dünyaca ünlü Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, corona virüs nedeniyle liglerin askıya alınması ve kulüplerin maddi zorluklar geçirmesinin ardından kulüp çalışanlarının maaşlarının ödenebilmesi için kendi maaşından 3.8 milyon euro kesinti yapılmasını kabul etti.

28 Mart 2020, Cumartesi 14:28 Son Güncelleme:
- A +
Cristiano Ronaldo'dan kulüp çalışanları için büyük fedakarlık

Corona virüs salgını nedeniyle İtalya'da hayat durmuş durumda. Buna spor kulüpleri de dahil. Tüm sportif faaliyetlerini durduran kulüpler bu süreçte önemli bir maddi sınav da veriyorlar. Kulüplere en büyük yardımı yapan isimler ise futbolcular oldu. 

Tuttosport’un haberine göre; Juventus'un dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, kulüp çalışanlarının maaşlarının ödenebilmesi için kendi maaşından 3.8 milyon euro kesinti yapılmasını kabul etti. 

Yıldız futbolcunun bu hareketi dünya basınında oldukça büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyadan ise yıldız futbolcuya tebrik mesajları iletildi. 

Solunum cihazı yardımı yapacak

Corona virüsü salgını nedeniyle İtalya'ya dönüş yapmayan ve ülkesi Portekiz'de bulunan Cristiano Ronaldo'nun, Madeira'da bir hastaneye 5 yapay solunum cihazı yardımı yapacağı ifade edildi.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...