MENÜ

Cris Cim Bom'da mutlu

Galatasaray'ın yeni transferi Cristiano Marques Gomes "Cris", takımda hem arkadaşlığa, hem kaliteye, hem futbol düzeyine, hem de çok kaliteli futbolculara sahip olduklarını vurgulayarak, "O yüzden kesinlikle takımıma çok güveniyorum ve taraftarlarımıza da çok olumlu mesajlar gönderiyorum. Bu kaliteyi saha içinde pratiğe döktüğümüz zaman çok güzel başarılar gelecektir" dedi.

08 Eylül 2012, Cumartesi 21:26 Son Güncelleme:
- A +
Cris Cim Bom'da mutlu

GSTV’ye açıklamalarda bulunan Brezilyalı stoper, ilk izlenimlerinin çok olumlu olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Buradaki bütün insanlar gerçekten çok sempatik, çok insancıl. Hepsi benimle iletişime girmeye çalışıyorlar. Ben de aynı şekilde onlarla konuşmaya çalışıyorum. Daha ilk günler ama şu dakikaya kadar beni karşılamaları, beni aralarına almaları ve bana yardımcı olmaları çok önemliydi."

Felipe Melo ile arkadaşlığına da değinen tecrübeli oyuncu, "Felipe Melo’yu uzun zamandır tanıyorum. Daha önce de beraber oynadık. Ondan sonra yine telefon görüşmelerimiz devam etti. Benim için çok önemli bir faktör. Burada bana yardım eden insanların başında geliyor. Umarım ben de en iyi şekilde ona ve takımıma yardım ederim" ifadelerini kullandı.
Cris, takım arkadaşlarının çok kaliteli olduğunu da söyleyerek, şunları kaydetti:

"Buraya geldikten sonra daha da iyi gördüm. Gerçekten takımda hem arkadaşlığa, hem kaliteye, hem futbol düzeyine, hem de çok kaliteli futbolculara sahibiz. O yüzden kesinlikle takımıma çok güveniyorum ve taraftarlarımıza da çok olumlu mesajlar gönderiyorum. Bu kaliteyi saha içinde pratiğe döktüğümüz zaman çok güzel başarılar gelecektir."

Deneyimli stoper, şanssız bir sakatlık geçirerek takımdan ayrı kalan Tomas Ujfalusi’nin twitter üzerinden yayınladığı "Hoş geldin" mesajına da değinerek, "Ujfalusi gibi birinin bu tip şeyleri paylaşması, bu tip şeyler yazması beni çok mutlu etti. Gerçekten çok mutlu etti beni, çok teşekkür ediyorum. Her zaman belirttiğim gibi, sonuçta benim buraya geliş amacım takımıma yardım etmek, Galatasaray ’a yardımcı olmak, maksimumu vererek hocamızın talimatlarıyla beraber hem hocamıza, hem takımımıza en iyi şekilde yardım etmek istiyorum" dedi.

AA

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...