Ciprian Marica evli bir kadınla otel odasında basıldı!

Romanya basınından inanılmaz bir görüntü ortaya atıldı! 2019 yılının ağustos ayında çekildiği ve ilk defa basına servis edildiği belirtilen görüntülerde eski Rumen futbolcu Ciprian Marica'nın evli bir kadınla otel odasında ilişkiye girerken, kadının eşi tarafından baskına uğradığı belirtilldi. 2014-2015 sezonunda Süper Lig'te Konyaspor forması da giyen Marica'nın bu görüntüleri olay olurken taraflardan konuyla ilgili açıklama gelmedi. İşte olayın tüm detayları!

30 Nisan 2020, Perşembe 11:00 Son Güncelleme:
- A +

Romanya basınından Ziar de Cluj'un haberine göre, eskiden Stuttgart, Schalke ve Konyaspor forması giyen Ciprian Marica otel odasında evli bir kadınla birlikte olurken, kadının eşi tarafından basıldı. Kadının eşi olayı videoya kaydederken Mirica'nın tedirgin görüntüleri Romanya basınında olay yarattı.

34 yaşındaki evli forvetin eşini, evli bir kadınla aldatması Romanya basınında olay olurken taraflardan konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Ciprian Marica'nın aldattığı kişinin ise komşusu Florin Muntean Jr.'ın eşi olduğu öğrenilirken, Florin Muntean Jr.'ın bu bilgiyi bir otel çalışanından alarak otele baskın yapmaya gittiği iddia edildi.

Marica ve ailesinin, Florin Muntean - Ana çiftiyle aile dostu olduğunu yazan Ziar de Cluj Gazetesi, bu olayın Romanya Cluj'daki Grand Hotel Italia'da gerçekleştiğini dile getirdi.

Marica'nın güzel eşi ve çocuğunun annesi Ioana Marcu'dan olaya henüz bir tepki gelmedi.

İşin enteresan yanıysa bu olayın Ağustos 2019'da gerçekleşmesine rağmen, videoyu çeken kişinin basına görüntüleri yeni servis etmesi oldu.

2014-2015 sezonunda bir sezon Konyaspor formasını giyen eski Rumen oyuncu, Süper Lig'te çıktığı 7 maçta yalnızca 1 gol atma başarısı gösterebilmişti.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...