MENÜ

9 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları... Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı...

Milli Piyango ve Şans Topu çekilişlerinin ardından Çılgın Sayısal Loto'da da sonuçlar belli oldu. Dünya Piyango Birliği sertifikalı son teknoloji makineler ve tartılan toplarla yapılan çekilişin büyük ikramiyesi 60 milyon 68 bin 162 TL... 90 toptan çıkan şanslı numaralar şu şekilde: 1 - 21 - 29 - 41 - 44 - 72 + 86 (joker numarası)

09 Eylül 2020, Çarşamba 11:14 Son Güncelleme:
- A +
9 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları... Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı...

Milli Piyango ve Şans Topu çekilişlerinin ardından Çılgın Sayısal Loto'da da sonuçlar belli oldu. Dünya Piyango Birliği sertifikalı son teknoloji makineler ve tartılan toplarla yapılan çekilişin büyük ikramiyesi 60 milyon 68 bin 162 TL...

90 toptan çıkan şanslı numaralar şu şekilde: 1 - 21 - 29 - 41 - 44 - 72 + 86 (joker numarası)

HEMEN ÇILGIN SAYISAL KUPONU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN

Çılgın Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalı saat 21:30'da üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto kuralları nelerdir?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin. Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı rakamın “Joker” rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalı xxx üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. 

Sayısal Loto Oyun kurallarını daha detaylı inceleyebilmek için buraya tıkla!

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...