MENÜ

Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye çekilişi sona erdi

Değişen formatıyla çok daha büyük ilgi toplayan Çılgın Sayısal Loto'da 15 Ağustos çekilişi tamamlandı. 53.319.289 TL için makineler topları karıştırdı ve 7 rakamın (6 + joker) çekilişi tamamlandı. 90 top arasından bu akşam çıkan şanslı numaralar şu şekilde: 7 - 52 - 74 - 79 - 83 - 85 + 30 (joker). Çılgın Sayısal Loto her pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi sizlerle olmaya devam edecek.

15 Ağustos 2020, Cumartesi 20:02 Son Güncelleme:
- A +
Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye çekilişi sona erdi

Şisal Şans’ın son çekilişini 12 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirdiği Çılgın Sayısal Loto'da, 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretmişti. Çılgın Sayısal Loto çekilişi millipiyangoonline.com üzerinden canlı yayınlandı.

53.319.289 TL için makineler topları karıştırdı ve 7 rakamın (6 + joker) çekilişi tamamlandı.

90 top arasından bu akşam çıkan şanslı numaralar şu şekilde:

7 - 52 - 74 - 79 - 83 - 85 + 30 (joker)

SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...