MENÜ

Cihat Arslan'dan Milli Takım için Ünal Karaman önerisi

Kasımpaşa Teknik Direktörü Cihat Arslan, 2-0 kaybettikleri Kayserispor maçının ardından, "Sonuç almada istediğimiz verim gelmedi. Bize geçmiş olsun. Toparlanıp, daha iyi maçlar oynayacağız." diye konuştu. Milli Takım ile ilgili de değerlendirmede bulunan Arslan, ''Ünal Karaman isminin de görüşülmesi gerektiği tarafındayım. Ünal hoca çok önemli yerlerde hizmet etmiş bir teknik direktör. Büyüklerimizin onu da göz ardı etmemesi gerektiğini düşünüyorum." dedi.

12 Eylül 2021, Pazar 00:01 Son Güncelleme:
- A +
Cihat Arslan'dan Milli Takım için Ünal Karaman önerisi

2-0 kaybettikleri Kayserispor maçının ardından açıklamalarda bulunan Kasımpaşa Teknik Direktörü Cihat Arslan, maçı baştan sıkı tutulması gerektiğini oyuncularına söylediğini anlattı. Bugün bireysel olarak bazı kilit oyuncuların performansının düşük olduğunu belirten Arslan, üretken olma konusunda sıkıntılar yaşadıklarını dile getirdi.

Arslan, "Sonuç almada istediğimiz verim gelmedi. Bize geçmiş olsun. Toparlanıp, daha iyi maçlar oynayacağız." diye konuştu.

Milli Takım ile ilgili değerlendirmede bulunan Arslan, "Milli takımda yeni bir arayış var. Hepsi çok değerli bu millete ve bayrağa hizmet edebilecek insanlar. Görüşülen isimler arasında geçmişte duruşuyla, Trabzonspor ’daki başarısıyla Ünal Karaman isminin de görüşülmesi gerektiği tarafındayım. Ünal hoca çok önemli yerlerde hizmet etmiş bir teknik direktör. Büyüklerimizin onu da göz ardı etmemesi gerektiğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...