Cem Dizdar'dan Beşiktaşlı yöneticilere sert eleştiri: Ortada yoklar!

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu ikinci maçında Beşiktaş, 2-3 mağlup olarak Erzurumspor'a elenirken Süper Lig'de de son 5 maçta sadece 1 galibiyete sahip. Gazetemiz yazarı Cem Dizdar, Teknik Direktör Abdullah Avcı ve Beşiktaşlı yöneticileri TRT Spor'da yayınlanan Spor Manşet programında gündemine aldı. Siyah - Beyazlı yöneticilere eleştiride bulunan Cem Dizdar, '' Bir maçta hakem kararı yanlış olsun ortada kaç tane yönetici görürsün. Abdullah Avcı kitleyle karşı karşıya bırakılmış durumda.'' yorumunu yaptı.

23 Ocak 2020, Perşembe 13:30 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu ikinci maç kapsamında 3-2 Erzurumspor'a mağlup oldu ve kupadan elendi. Aynı zamanda Süper Lig'de de son 5 maçta sadece 1 galibiyeti olan Siyah - Beyazlı ekipte teknik direktör Abdullah Avcı, eleştirilerin odak noktası oldu.

Gazetemiz yazarı Cem Dizdar, Siyah - Beyazlı takımın durumunu TRT Spor'da değerlendirdi. Beşiktaşlı yöneticileri eleştiren Cem Dizdar, ''Teknik direktörü futbolcu performanslarına indirgemek olmaz. Bu bütüncül bir durumdur ve bütüncül bir meseleye her yerinden yaklaşmak gerekir. Ortada hiç Beşiktaşlı yönetici yok. Bir maçı kazanırken hakem kararı tartışmalı olsun bak kaç tane yöneticiyi görüyorsun. Teknik direktör tek başına basın toplantısını idare etmeye çalışıyor. Teknik direktör kitleyle karşı karşıya bırakılmış durumda. Bu organizasyon doğru bir organizasyon olarak görünüyor mu? yorumunu yaptı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...