Cem Belevi, Demirören Medya’nın Çağrısını Milyonlara Ulaştıracak

Cem Belevi, Demirören Medya’nın Çağrısını Milyonlara Ulaştıracak. #EvdeKal#MuzikleKal Demirören Medya’nın ‘evde kal’ çağrısını daha geniş kitlelere ulaştırmak için başlattığı ev konserlerinin yeni konuğu Cem Belevi olacak. Genç müzisyen, 26 Mart Perşembe günü 21.00’de Instagram hesabından (@cembelevi) canlı yayınla mini bir konser verecek.

25 Mart 2020, Çarşamba 23:31 Son Güncelleme:
- A +
Cem Belevi, Demirören Medya’nın Çağrısını Milyonlara Ulaştıracak

Türkiye’nin corona virüsü(Covid-19) salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla Demirören Medya’nın başlattığı ‘#EvdeKal#MuzikleKal’ projesi kapsamında Cem Belevi hayranlarıyla buluşacak.

Genç müzisyen, 26 Mart Perşembe günü 21.00’de Instagram hesabından(@cembelevi) canlı yayınla mini bir konser verecek. Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Cem Belevi, en sevilen şarkılarını kendi evinde hayranları için seslendirecek ve ‘evde kal’ çağrısı yapacak. Ünlü müzisyen bir sonraki konser için sanatçı arkadaşlarını da desteğe davet edecek.

‘#EvdeKal#MüzikleKal’ projesine Demirören Medya’nın tüm dijital platformları ve sosyal medya kanallarından destek veriliyor.YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...