Çaykur Rizespor'da İlhan Palut ile yola devam!

Çaykur Rizespor’da ayrılık ihtimali konuşulan teknik direktör İlhan Palut’la ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Başarılı çalıştırıcı ile gelecek sezon için de her konuda anlaşmaya varıldı. Resmi duyurunun hafta içerisinde yapılması bekleniyor.

Çaykur Rizespor'da İlhan Palut ile yola devam!

Sezonun flaş takımları arasında yer alan Çaykur Rizespor’da teknik direktör İlhan Palut’un takımda kalıp kalmayacağı merak ediliyor. Bu konuda en net açıklama yönetici Hasan Bakır’dan geldi.

Haberin Devamı

Yaptığı açıklamada Bakır, “İlhan Hoca ile aramızda hiçbir problem yok. İlhan Hoca’yla tekrardan anlaşma konusunda maddi bir sorun yaşanmayacaktır. İlhan hocanın önümüzdeki sezon Rizespor’da olmasını çok güçlü bir şekilde istiyoruz. İlhan hoca, Rizespor’da mutlu. Biz de hocamızdan memnunuz. Şahsi yorumum; İlhan hoca gelecek sezon Rizespor’da devam edecek. İlhan hoca ile sözleşme uzatma konusunda prensip olarak anlaştık. Fakat şu anda resmi imzalar atılmadı. Resmi olarak biten bir şey yok” demişti.

Son maç öncesi tarafların bir araya gelerek gelecek planlamasını yaptıkları öğrenildi.

Çaykur Rizesporda İlhan Palut ile yola devam

'SHELVEY İÇİN ŞARTLAR ZORLANACAK'

Öte yandan Shelvey’de de sıcak gelişmeler bekleniyor. Premier Lig takımı Nottingham Forest’ten sezon öncesinde kiralanan Jonjo Shelvey’ye de ayrı bir parantez açan Hasan Bakır, “Jonjo Shelvey, Rize’de mutlu, bizler de Shelvey’in performansından memnunuz. Ancak Shelvey’in kulübü Nottingham Forest ile sözleşmesi devam ediyor. Maddi şartlar oluşursa Shelvey’i kadromuza katacağız” dedi.

Haberin Devamı

Bakır; Emirhan Topçu için de Las Palmas ve Avrupa’dan teklifler aldıklarını söyledi.

 

Çaykur Rizesporda İlhan Palut ile yola devam

YORUM YAZ