Carvalhal'den Tayrfur'a ziyaret

3 Temmuz'da başlayan "Futbolda Şike İddialarına" yönelik soruşturma kapsamında 12 Temmuz tarihinden bu yana tutuklu yargılanan Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, Asbaşkan Serdal Adalı ve protokol müdürü Ahmet Ateş'in bugün de ziyaretcileri vardı.

05 Eylül 2011, Pazartesi 17:22 Son Güncelleme:
- A +
Carvalhal'den Tayrfur'a ziyaret

Teknik direktör Havutçu'nun cezaevine girmesinin ardından antrenör olarak takımın başına getirilen Carlos Carvalhal, yardımcı antrenör Roland Koch, futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve menejer Ahmet Bulut bugün Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Adalı, Havutçu ve Ateş'i ziyaret ettiler. Cezaevi önünde araçlarından inen Beşiktaş teknik ekibi ve yönetici Zülfikaroğlu'nun yanlarında 2 adet futbol topu getirmeleri dikkat çekti.

Ziyaret sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan antrenör Carvalhal, Tayfur Havutçu'nun sağlık durumunun gayet iyi olduğunu söylerken, aile ziyareti gerçekleştirdiklerini ve futbol ile ilgili çok fazla konuşmadıklarını belirtti. Carvalhal, şunları söyledi:

"Tayfur Havutçu, Serdal Adalı ve Ahmet Ateş'e aile ziyaretinde bulunduk. Kendiler iyi durumda. Sağlıkları ve morallerinin iyi seviyede olduğunu söyleyebilirim. Tayfur Havutçu ile futbolla ilgili konuşmadık. Daha çok ailelerimizden bahsettik. Bir an önce aramıza dönmelerini sabırsızlıkla bekliyorum. Kendileri aramızda olduğu zaman daha iyi bir ekip olacağız."

Övünç ÖZDEM / Atilla ÖZDEMİR/İSTANBUL DHA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...