Çarpışma'nın son fragmanı yayınlandı!

Show Tv'nin yeni dizisi Çarpışma'nın son fragmanı yayınlandı. Çarpışma'nın yeni bölüm fragmanında Zeynep, yurt dışına kaçan eşi Galip’e, yıllardır içinde tuttuğu nefreti ve öfkeyi haykırıyor. Cemre’nin kafasına silah dayayan Yakup’un üzerine Kerem'in atıldığı ve boğuşma sırasında silahın patladığı anlar heyecanı yükseltiyor.

24 Aralık 2018, Pazartesi 17:06
- A +

Show TV'nin perşembe günleri ekrana gelen Çarpışma dizisi izleyicilerini yine heyecan ve aksiyon dolu bir bölüm bekliyor.

Geçtiğimiz hafta Zeynep'in kızını Kadir'in elinden kurtarmak için gösterdiği cesaret bölüme damgasını vurmuştu. Öte yandan Demir Selim'in, Yakup'u otel odasında basarak dövmesi de bölümün en çok konuşulan sahnelerinden biriydi.

Çarpışma'nın yeni bölüm fragmanında Zeynep, yurt dışına kaçan eşi Galip’e, yıllardır içinde tuttuğu nefreti ve öfkeyi haykırıyor.

Çarpışma'nın yayınlanan son fragmanında Kerem, Cemre, Yakup ve Meral dörtlüsünün otoparkta geçen sahnesi dizisinin en aksiyon dolu anlarından biri olacakmış gibi görünüyor. Cemre’nin kafasına silah dayayan Yakup’un üzerine Kerem'in atıldığı ve boğuşma sırasında silahın patladığı anlar heyecanı yükseltiyor.

İşte Çarpışma dizisinin yayınlanan son fragmanı!

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...