MENÜ

Caner Erdeniz ve Müge Boz'dan kızları Vina'yla ilk fotoğraf

Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz’le geçtiğimiz haziran ayında Barselona’da evlenen Müge Boz, anne oldu. Müge Boz ve Caner Erdeniz çifti, doğuma kadar cinsiyetini öğrenmemeye karar verdikleri çocuklarını kucaklarına aldılar. Kız bebek dünyaya getiren Müge Boz çocuğuna "Vina" adını verdi.

27 Kasım 2019, Çarşamba 10:04 Son Güncelleme:
- A +
Caner Erdeniz ve Müge Boz'dan kızları Vina'yla ilk fotoğraf

Cumartesi gece saatlerinde doğum yapan Müge Boz, daha önce yaptığı bebeğinin cinsiyetini öğrenmediklerini ve doğumda öğreneceklerini açıklayarak herkesi şaşırtmıştı.

Çift, 53 cm. ve 3 kilo 500 gr. dünyaya gelen çocuklarına cinsiyeti ne olursa olsun 'Vina' adını vereceklerine daha önceden karar vermişlerdi.

Kızıyla ilk kare

Müge Boz doğumdan sonra kızıyla ilk fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına "İşte Vina ‘mız da aramıza katılıncaaaa... Daha parlak, daha ışıklı oldu ailemiz! İyi ki anne-baba olarak bizi seçtin, aramıza katıldın bitanem. Yeni hayatımız çok güzel, mutluluk ve sağlıkla dolu olsun canım ailem!" notunu düştü.

Müge Boz'dan teşekkür

Müge boz paylaşımında gelen tebrik mesajlarını da karşılıksız bırakmadı:

"Bu süreçte yanımızda olan, tüm ailemize ve arkadaşlarımıza, doktorumuza ve hemşirelere sonsuz teşekkürler. Hastanede bir kutlama, bir ağırlama olmadı.

O yüzden canım arkadaşlarım, ‘bize doğum haber verilmedi, biz çağrılmadık’ diye düşünmesinler lütfen. ( Kapıda Vinå’nın adı bile yazmıyordu o derece) Hastane ziyaretlerini hiç sevmediğimi bilenler bilir zaten. Telefonu da resmen şu an elime alabildim.

Güzel tebrik mesajlarınıza yavaş yavaş cevap vereceğim, özenle. Malum, yeni olan çok şey var şu anda hayatımda. Hepinizi öpüyorum, sevgiler, öpücükler" mesajını yayınladı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...