Büyük yürüyüş

Fenerbahçe camiası, 2 büyük finalin hayalini kuruyor... Futbol takımı Braga karşısında ilk maçta avantaj yakaladı, basketbolcular çoktan Euroleague’de çeyrek final biletini aldı. Başkan Aziz Yıldırım, 2 kupayla tarih yazmak istiyor, Sarı-Lacivertli taraftarlar ise şimdiden final kentlerine rezervasyon yaptırıyor.

12 Mart 2016, Cumartesi 00:12 Son Güncelleme:
- A +
Büyük yürüyüş
Ligi ve kupayı beraber götüren, Türkiye’yi Avrupa’da temsil etmeye devam eden tek ekip olan Fenerbahçe’nin başarısı sınırları aştı...

Çünkü Sarı-Lacivertliler, 2 ana branş, futbol ve basketbolda yoluna devam eden Avrupa devleri arasına katıldı.

Avrupa Ligi’nde Braga karşısında ilk maçta çeyrek final için 1-0’lık avantaj yakalayan Pereira’nın öğrencileri ile basketbolun Şampiyonlar Ligi olarak kabul edilen Euroleague’de çeyrek finali şimdiden garantileyen Obradovic’in yıldızlarının sadece 3 rakibi var: Bayern, Barça ve Real Madrid. Sadece 3 dünya devi tıpkı Fenerbahçe gibi 2 ana branşta yola devam ediyor. Sezonu 2 ayrı branşta Avrupa Kupası ile kapatıp tarih yazmanın hayalini kuran Sarı-Lacivertliler’i taraftarı da asla yalnız bırakmıyor. Şimdiden Basel ve Berlin bilet rezervasyonları yapıldı, büyük yürüyüşün adımları her geçen gün daha da güçlü atılıyor.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...