Transfer yasağını kaldıran Bursaspor'dan 4 bomba

Transfer yasağını kaldıran Bursaspor, kadrosunu güçlendirmek için gaza bastı. Yeşil Beyazlılar, 4 tecrübeli ismin transferi için harekete geçti.

Transfer yasağını kaldıran Bursaspor'dan 4 bomba

Süper Lig'de şampiyonluk yaşayan 6 kulüpten birisi olan Bursaspor, yaşadığı mali krizi TFF 3. Lig'e düşmesinin ardından çözdü. Uzun süredir devam eden transfer yasağı kaldırıldı ve kadroya takviye için vites yükseltildi.

Haberin Devamı

Başkan açıkladı

Yapılan yardım kampanyasında 200 milyon TL'nin üzerinde kaynak yaratan Yeşil-Beyazlılarda Başkan Enes Çelik, Bursaspor'un transfer tahtasının açıldığını duyurdu. Gelen müjdeli haberin ardından hızla transfer çalışması hızlanırken, Bursaspor'un transfer listesinde yer alan isimler de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Çağdaş Çavuş olmadı

Teknik adam arayışlarını da sürdüren Bursaspor, geçen sezon Kepezspor ile TFF 3. Lig'de şampiyonluk yaşayan Çağdaş Çavuş ile anlaşma sağlayamadı. Genç teknik adam sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Marka değerini her zaman koruyan, Bursa şehrinin kıymetlisi Bursaspor ile görüşmeler yapıp, ortak paydalar oluşturulamaması sebebiyle anlaşma sağlayamadık. Bursaspor'a başarılar dilerim" sözlerini kullandı.

Haberin Devamı

4 isim belli oldu

Kadrosunda önemli bir değişime gitmeyi hedefleyen Bursaspor; Esenler Erokspor'dan Onur Eriş, Sertaç Çam ve Serdar Cansu ile birlikte 1461 Trabzon'dan İlhan Depe için girişimlere başladı. (Ajansspor)

YORUM YAZ