Burkal çok uygun grupta

FANATİK Hipodrom'un Bursa yarışı üzerine tahminleri...

07 Mayıs 2012, Pazartesi 11:51
- A +
Burkal çok uygun grupta

1.AYAK Son üçüncülüğünde beğenimi toplayan Kebirhan favorim. Mesafeye yatkın yapısıyla Filintay en yakın rakibidir. Üst üste iki kez kazanarak bu koşuya iştirak eden Gülnur da mutlaka dikkate alınmalıdır. Son günlerde formunu artıran Karahanlı daha sonra düşünülmelidir.

2.AYAK: Yeterli pişkinliğe ulaşan Champs Sural koşunun mutlak favorisidir. Son üçüncülüğü ve güzel idmanlarıyla dikkat çeken Amazonas en yakın rakibidir. Seri yapısıyla ve ekürisiyle Tinno da kuponlardaki yerini almalıdır. Formunda gelişmeler olan Lütfiş de kuponlardaki yerini almalıdır.

3.AYAK: Bursa'da mükemmel koşular sergileyen Murathanbey favorim. Galoplarında ve koşularında iyi görünen Davutbey daha sonraki isimdir. Gelişmeler içerisindeki Brown Speed ve İstanbul'dan formda gelen Baldovino daha sonraki isimdir.

4.AYAK: Bu koşu için hazırlıklarında beğendiğim Müdür favorim. Delibey ve Altınkaya en yakın rakipleridir. Ladies First hata affetmeyecektir.

5.AYAK: Mükemmel formuyla Burkal'ın uygun grupta birinciliğe uzanmasını bekliyorum. Tek yazabilirsiniz.

6.AYAK: Zorlu koşuda çok isim yazılmalı. Benim önerilerim şu şekilde: Alya, Kid Charlamagne, Şahzaman, Cengizhan Bey, Gökkuşağı, Royal Power ve Yağışım. Bol şanslar dilerim efendim.

2-3-1-8  //  5-3-13-7  //  2-3-8-1  //  3-1-2-7  //  1  //  12-5-4-3-10-11-2

Abdullah Doğan

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...