'Bonservisimi değil futbolumu konuşun'

Beşiktaş'ın 47 günlük galibiyet hasretini attığı golle noktalayan Rodrigo Tabata, “Kaç paraya mâl olduğumu değil, ne yapacağım konuşulsun” dedi.

05 Ekim 2009, Pazartesi 04:30
- A +
'Bonservisimi değil futbolumu konuşun'

Kritik Denizlispor karşılaşmasında Beşiktaş’a galibiyeti getiren golü atan Rodrigo Tabata çarpıcı açıklamalar yaptı. 8 milyon Euro’luk bonservis bedeli nedeniyle ağır bir şekilde eleştirildiğini belirten Brezilyalı yıldız, “Kaç paraya mâl olduğum değil, ne yapacağım konuşulsun. İlk geldiğim günden bu yana tepki aldım. Neden olduğunu anlamıyorum. Bir futbolcuya yapılabilecek en kötü davranış budur. Her karşılaşma öncesinde kendimi futbola veremedim. Zaten çok zorlu maçlara çıktık ve kötü günler geçirdik. Denizlispor karşısında attığım gol, benim için dönüm noktası oldu diyebilirim” ifadesini kullandı.

‘Küçük bir rica’

“Taraftarlardan küçük bir ricam var” diyen Rodrigo Tabata, şöyle devam etti: Özel bir şey istemiyorum. Sadece bonservisim için ödenen parayı bir kenara bırakıp, takıma neler vereceğime baksınlar. Gerçek değerimi sezon sonunda çok iyi anlayacaklar. Terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim ve Beşiktaş’a faydalı olacağıma söz veriyorum. Bunun için de taraftarlarımızın biraz daha sabırlı olmalarını diliyorum...

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...