Boluspor Teknik Direktörü Özköylü, basın toplantısında isyan etti

Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, ligde giden kötü gidişat ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Birileri burada bu kulüp kötü olsun diye dua edenler var. Boluspor küme düştüğü zaman zil takıp oynayacak mısınız?" diyerek isyan etti.

22 Ocak 2020, Çarşamba 19:07 Son Güncelleme:
- A +

TFF 1. Lig’in 18. haftasında sahasında Osmanlıspor ile karşılaşan Boluspor, sahadan 2-0 mağlup ayrıldı. Cezalı olması nedeniyle Osmanlıspor maçının ardından değerlendirme yapamayan Osman Özköylü, haftalık gerçekleştirdiği toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi. Açıklamasında yapayalnız olduklarını ifade eden Özköylü, Boluspor taraftarına ve Bolu’nun ileri gelenlerine takıma destek vermeleri konusunda çağrıda bulundu.

"Boluspor küme düştüğünde ne yapacaksınız?"

Taraftarların ve kendisine Bolusporluyum diyenlerin destek vermelerini isteyen Osman Özköylü, "Eğer buradaki taraftar, basın, dışarıdaki eski yönetici, başkan, 'Biz Bolusporluyuz, Bolu’yu seviyoruz, biz Boluluyuz' diyorsa en azından bu dönemde herkes bu takımın etrafında birleşmeli. Küs mü, gelsin şu 3-4 ay için o küslüğünü bir kenara atsın. Takıma ve bizlere destek versin. Taraftarımız gelsin antrenmanda takımını desteklesin. Oyunculara olan güvenini belirtsin. Eski yöneticilerimiz, başkanlarımız gelsin. Şehrin ileri gelenleri gelsin. Biz yapayalnızız. Birileri de bunu görsün. Birileri burada bu kulüp kötü olsun diye dua edenler var. Ne kazanç elde edeceksiniz buradan. Beklentiniz ne? Böyle kötü bir durum, böyle bir şeye ihtiyaç var mı? Bunun kime faydası olacak? Boluspor’a zararı olacak. Boluspor küme düştüğü zaman ne yapacaksınız? Zil takıp oynayacak mısınız? Burada birileri kötü olduğu zaman hoşunuza mı gidecek? Eğer gerçekten 'Biz Bolusporluyuz, biz Boluluyuz' diyen varsa biz onları bekliyoruz. Kimse kusura bakmasın ben Bolulu değilim ama ben şimdi bir Bolulu olandan daha fazla bu takım için uğraşıyorum. Bu benim için namus meselesi oldu. Gücüm yettiği yere kadar, başarabildiğim yere kadar bu takım için mücadele edeceğim. Benim takımım şimdi oluştu. İkinci yarıdaki takım benim takımım. Bütün sorumluluk bende" şeklinde konuştu.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...