Bircan İpek'ten Ebru Şancı'ya: Tek vasfı zengin koca avlamak

Elazığspor forması giyen futbolcu Alpaslan Öztürk (24) ile evli olan Ebru Şancı ile Bircan İpek arasında ipler gerildi. İpek'in Ebru Şancı'yı hedef alan sözlerine Şancı'dan da yanıt gecikmedi.

26 Nisan 2018, Perşembe 13:36 Son Güncelleme:
- A +

Sunucu Bircan İpek ile eski manken Ebru Şancı'nın arası gerildi. Bircan İpek, Ebru Şancı'yı zengin koca parası yiyen kadın ilan etti. Konu hakkında kısa sürede açıklama yapan Ebru Şancı da İpek için beleşci dedi.

Bir takipçisi Ebru Şancı sizin hakkınızda bir şeyler paylaştı demesine sinirlenen Bircan İpek, "Tek vasfı zengin koca avlamak olan, koca bulmadan öncede vücudunu sabahlara kadar vitrinleyen insanlara cevap verir miyim?

Bazı kadınların kocalarının cüzdanları kadar vardır. Allah korusun kocalarının cüzdanları düşse, varlıkları yoktur. Bir de sergileyecek vücutları vardır çırılçıplak" dedi.

Takipçisinin "Bazı kadınlar kocalarının cüzdanları kadar varmış demiş Bircan İpek, sizin bir markanız olduğundan habersiz galiba" mesajına cevap veren Ebru Şancı, "Kendi beleşci ya duygu sömürüsüne başladı! Eminim çok isterdi cüzdanını kullanabileceği bir koca ama maalesef ederi yok" dedi.

Şancı, sosyal medya hesabı üzerinden de, "Allah'ım sen yuvamızda gözü olan, güzel bir aileyi kıskanan, sahip olmak için çok mesai harcayan!! Ama asla olamayacak olan ucuz insanlardan koru yarabbi" mesajını paylaştı. 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.