Binicilikte 2017 Cumhuriyet Kupası Engel Atlama Yarışmaları'nı Necmi Eren kazandı

Binicilikte 2017 Cumhuriyet Kupası Engel Atlama Yarışmaları sona erdi. İzmir Atlıspor Kulübündeki organizasyonun dördüncü gününde son olarak Buca Belediyesi Cumhuriyet ve Yeni Nesil Kupası mücadelesi yapıldı. Mücadelede, "Siec Nectar Des Roches" isimli atıyla Necmi Eren birinciliği elde etti.

29 Ekim 2017, Pazar 20:24
- A +
Binicilik: Cumhuriyet Kupası
- Buca Belediyesi Cumhuriyet ve Yeni Nesil Kupası’nı "Siec Nectar Des Roches" isimli atıyla Necmi Eren kazandı

Binicilikte 2017 Cumhuriyet Kupası Engel Atlama Yarışmaları sona erdi.

İzmir Atlıspor Kulübündeki organizasyonun dördüncü gününde son olarak Buca Belediyesi Cumhuriyet ve Yeni Nesil Kupası mücadelesi yapıldı. Mücadelede, "Siec Nectar Des Roches" isimli atıyla Necmi Eren birinciliği elde etti.

Organizasyonun son gününde dereceye giren atlar ve binicileri şöyle:
Göztepe Rotary Kupası: 1. Özge II (Onur Taşpınar), 2. Dora (Haldun Mert Elence), 3. Flower Girl (Ömer Şimşek)
İzmir Atlıspor Kulübü Kupası: 1. Amicello (Deniz Gel), 2. Arko (Feyza Tuçtüre), 3. Charmen (Erkutay Özyurteri)
İzmir Gençliği Kupası: 1. Oova GC (Ahmet Berk Başeğmez), 2. Lord Primera (Fatih Çağatay Çakmak), 3. Reinette de Pience (Güneş Öztürk Yılmaz)
Buca Belediyesi Cumhuriyet ve Yeni Nesil Kupası: 1. Siec Nectar Des Roches (Necmi Eren), 2. Downing Street (Hüsnü Dinç), 3. Furiano B (Beysim Hüseyinoğlu)
 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.