MENÜ

Beşiktaş'ta kriz! Adem Ljajic, Douglas ve Lens ikna olmuyor!

Beşiktaş'ta kadro dışı kalan futbolcularla ilgili sorun yaşanıyor. Douglas, Lens ve Ljajic ile anlaşarak yolları ayırmak isteyen siyah beyazlılar, futbolcuların anlaşmaya yanaşmaması nedeniyle çare arıyor.

25 Ocak 2022, Salı 07:18 Son Güncelleme:
- A +
Beşiktaş'ta kriz! Adem Ljajic, Douglas ve Lens ikna olmuyor!

Siyah-beyazlı yönetim; Adem Ljajic, Jeremain Lens, Douglas ve Fabrice Nsakala’yı en kısa sürede göndermek istese de bu isimleri ayrılığa ikna edemiyor. Kartal’da kadro dışı olan oyuncularla ilgili sorunlara bir türlü çözüm bulunamıyor. Siyah-beyazlı yönetim; Adem Ljajic, Jeremain Lens, Douglas ve Fabrice Nsakala’yı en kısa sürede göndermek istese de bu isimleri ayrılığa ikna edemiyor. Yıllık ücreti net 3.2 milyon euro olan Ljajic ayrılık için 1 milyon euro istiyor.

Medipol Başakşehir’in ilgilendiği tecrübeli futbolcunun sezonun ikinci yarısı için alması gereken 1.6 milyon euronun 1 milyon euroluk kısmını talep ettiği ve geri adım atmadığı öğrenildi. Bu parayı ödemeyi kabul etmeyen Beşiktaş ’ın hiçbir ödeme yapmadan Ljajic’i göndermenin yollarını aradığı kaydedildi. Lens ve Douglas ise tüm alacaklarının ödenmesini istiyor. Uzun süredir kadro dışı olan bu oyuncular aksi halde sözleşme feshine yanaşmıyor.

Süper Lig ’den bazı kulüplerin ilgilendiği Nsakala’nın da alacaklarını istediği belirlendi. Tecrübeli futbolcunun maddi konularda anlaşma sağlanması halinde takımdan ayrılmaya hazır olduğu ifade edildi. (Skorer)


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...