MENÜ

Beşiktaşlı yöneticiden Sergen Yalçın mesajı!

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran'ın Twitter hesabından yaptığı paylaşım ve bir taraftarın Sergen Yalçın yorumunu beğenmesi dikkat çekti.

08 Aralık 2021, Çarşamba 21:50 Son Güncelleme:
- A +
Beşiktaşlı yöneticiden Sergen Yalçın mesajı!

Beşiktaş 'ta 5-0'lık Borussia Dortmund yenilgisi ve Şampiyonlar Ligi'ne sıfır puanla veda edilmesinin tartışmaları sürüyor. Siyah-beyazlı camiada peş peşe alınan kötü sonuçların ardından en önemli gündem maddesi Sergen Yalçın'ın durumu. 

Sergen Yalçın'la yollar ayrılacak mı?

Siyah-beyazlı çalıştırıcının her an görevi bırakabileceği hatta Kayserispor maçını bile beklemeyeceği haberleri gün boyunca dolaştı. Geçtiğimiz sezonun 2 kupalı şampiyon teknik direktörü özellikle sosyal medyada TT listesinden hemen hemen hiç düşmedi.  

Dalgakıran: İsimleri tartışmayalım

Bu konuda Beşiktaş Yönetimi'nden önemli bir ismin de paylaşımda bulunması dikkat çekti. Siyah-beyazlı kulübün ikinci başkanı Adnan Dalgakıran, Twitter hesabından "İsimleri tartışmaktan çıkıp, sistemi tartışmaya geçebilirsek belki geleceği kurtarabiliriz. Popülizmin azı karar, çoğu zarardır" ifadelerini kullandı.  

İsimleri tartışmaktan çıkıp , sistemi tartışmaya geçebilirsek belki geleceği kurtarabiliriz. Popülizmin azı karar, çoğu zarardır.

'Sergen Yalçın'ın gitmesi çözüm değil'

Bir Beşiktaş taraftarı ise bu görüşe, "Aynen katılıyorum Adnan bey. Sergen Yalçın’ın gitmesi başkasının gelmesi çözüm değil. Beşiktaş’a genç oyuncu kazandırıp Avrupa’ya satan, mali olarak gerçek gücünü elde eden bir takım oluşturmayı hedef edinmeliyiz. Beşiktaş şampiyon olsun diye sevilmez. Duruşumuz çizgimiz önemli" karşılığını verdi.

Aynen katılıyorum Adnan bey Sergen Yalçın’ın gitmesi başkasının gelmesi çözüm değil. Beşiktaş’a genç oyuncu kazandırıp Avrupa’ya satan, mali olarak gerçek gücünü elde eden bir takım oluşturmayı hedef edinmeliyiz. Beşiktaş şampiyon olsun diye sevilmez. Duruşumuz çizgimiz önemli.

Taraftarın yorumunu beğendi

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran'ın bu paylaşımı beğenmesi ise dikkat çekti. Başkan Çebi ve yöneticilerin ancak Yalçın'dan bir talep gelirse değerlendireceği, Kayserispor ve Fenerbahçe maçlarının da sonucunu beklemek niyetinde oldukları belirtiliyor.  (Ajansspor)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...