Beşiktaş'ın yeni yönetiminde Ahmet Nur Çebi yok, Serdal Adalı ikinci başkan

Beşiktaş'ta Fikret Orman listesini belirledi, başta Ahmet Nur Çebi olmak üzere mevcut yöneticilerden 6 isim yok. Çebi’den boşalacak ikinci başkanlığa Serdal Adalı getirilecek, Uğur Fora, Doğan Küçükemre, Melih Esen ve Gökhan Sarı da yönetimin yeni yüzleri olacak.

08 Eylül 2018, Cumartesi 22:13 Son Güncelleme:
- A +
Beşiktaş'ın yeni yönetiminde Ahmet Nur Çebi yok, Serdal Adalı ikinci başkan

Beşiktaş’ta 16 Eylül’de yapılacak olağanüstü seçimli kongre öncesinde başkan Fikret Orman yönetim listesini şekillendirdi.

Mevcut yönetimden, Deniz Atalay, Umut Güner, Ahmet Ürkmezgil, Ahmet Cihat Kumuşoğlu, Hüseyin Mican, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Erdal Karacan ile yola devam edecek olan Orman’ın 6 isim ile yolları ayıracağı öğrenildi. Başta ikinci başkan Ahmet Nur Çebi olmak üzere, Hakan Kalkavan, Erdal Torunoğulları, Metin Albayrak, Emre Kocadağ ve Candaş Tolga Işık gibi isimler Fikret Orman’ın yeni yönetiminde yönetimde olmayacak.

6 yıl sonra dönüyor

Fikret Orman’ın ikinci başkanlık için Serdal Adalı’yı ikna ettiği öğrenildi. 2009-2012 döneminde Beşiktaş’ta asbaşkanlık yapan ve futbol şubesinin de başında olan Adalı, halen Türkiye Jokey Kulübü başkanlığını yürütüyor.

Adalı’nın yanı sıra Uğur Fora, Doğan Küçükemre, Melih Esen ve Gökhan Sarı’nın da Fikret Orman’ın yönetiminde yer vereceği isimler olduğu öğrenildi.

Orhan Yıldırım

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...