Beşiktaş'ın rakibi Denizli

Beşiktaşlılar bugün İnönü'yü dolduracak, 75'e kadar takımlarını destekleyecek. Ancak son 15 dakika skor ne olursa olsun, Başkan Yıldırım Demirören ve teknik direktör Denizli istifaya davet edilecek.

03 Ekim 2009, Cumartesi 04:30
- A +
Beşiktaş'ın rakibi Denizli

Transfer döneminde harcanan paralar ve üst üste kaybedilen puanlar... Ligden sonra Şampiyonlar Ligi’nde de şansını zora sokan  Beşiktaş’ta sabrı taşan Beşiktaşlı taraftarlar önce Kayserispor maçında yönetimi istifaya davet etmiş, Moskova dönüşünde de Başkan Yıldırım Demirören’e yumurtalı saldırıda bulunmuştu. Daha Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki saldırının yankıları dinmeden, Siyah-Beyazlı taraftarlar yeni bir protesto gösterisine hazırlanıyor. Bugünkü Denizlispor karşılaşmasında, Beşiktaşlı taraftarların hedefinde Yıldırım Demirören olacak. Başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana açıklamaları ve politikaları tartışma konusu olan Yıldırım Demirören, bugünkü Denizlispor maçında da istifaya davet edilecek.

Hoca da hedefte
Takımlarına zarar vermemek için ilginç bir yol izlemeyi planlayan Siyah-Beyazlı taraftarlar, maç öncesinde ve 75. dakikaya kadar olağan bir şekilde oyuncularını destekleyecek. Ancak son 15 dakikada tüm destek, yerini protestoya bırakacak. Başkan Yıldırım Demirören’in yanı sıra, yaptığı oyuncu tercihleriyle tartışılan Mustafa Denizli’nin de istifası istenecek. Moralsiz olan futbolcuların da bugünkü karşılaşma öncesinde tepkiden çok çekindikleri kaydedildi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...