MENÜ

Beşiktaş'ın gözü Umut Meraş'ta

Le Havre’ın Ligue 1'e çıkamaması sebebiyle Umut Meraş’ın takımından ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Beşiktaş ise geçen yaz da çok istediği ancak transferini bitiremediği başarılı sol bek için nabız yoklamaya hazırlanıyor.

02 Mayıs 2020, Cumartesi 09:58 Son Güncelleme:
- A +
Beşiktaş'ın gözü Umut Meraş'ta

Fransa'da liglerin tescil edilmesi sonrası Umut Meraş'ın takımı Le Havre'ın Ligue 2'de kalması Beşiktaş'ın iştahını kabarttı. Bu gelişme sonrası Umut'un Le Havre'den ayrılması beklenirken, Kartal geçen sezon transferi için çok uğraştığı başarılı sol bek için yeniden kolları sıvadı. Beşiktaş, 24 yaşındaki sol bek ile geçen sezon anlaşma sağlamış ancak Bursaspor'daki kongre süreci sebebiyle transfer rafa kalkmıştı. Kartal, bu sezon bir kez daha şansını deneyecek.

Kartal, bu transfer için Umut'un Ligue 2'de devam etmeye soğuk bakmasını fırsata çevirmek istiyor. Yönetimin stratejisi ise başarılı sol beki satın alma opsiyonu ile kiralamak. Umut için ocak ayında Galatasaray, Le Havre'ın kapısını çalmış ancak transfer gerçekleşmemişti. Beşiktaş'ın yeniden gündemine aldığı yıldız oyuncu yeni bir transfer savaşı çıkarabilir.

Umut Meraş bu sezon Le Havre'de 22 karşılaşmada görev aldı. 1 kez asist yaptı. (Sabah)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...