MENÜ

Beşiktaş'ın FIFA'lık olduğu Victor Ruiz'den açıklama!

Beşiktaş'tan maaşını alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden ve siyah beyazlıları FIFA'ya şikayet eden Victor Ruiz'den olayla ilgili açıklama geldi.

20 Kasım 2020, Cuma 10:34 Son Güncelleme:
- A +
Beşiktaş'ın FIFA'lık olduğu Victor Ruiz'den açıklama!

Beşiktaş'tan sözleşmesini feshederek ayrılanr ve Real Betis'in yolunu tutan Victor Ruiz açıklamalarda bulundu. İspanyol savunmacı, siyah-beyazlıların teklifini cazip bulduğu için geldiğini ancak işlerin istediği gibi gitmediğini belirterek şunları söyledi:

Oraya gitmeden önce her şey çok iyi görünüyordu. Ekonomik durum çok ağır bastı ve çekiciydi. 5 yıl Villarreal'den sonra yeni bir deneyim istemiştim. Bazen yeni adımı atıyorsunuz ama istediğiniz gibi gitmiyor. Durum utanç verici. Çünkü kulüp her şeyi iyi yapacak imkanlara sahip ama şu anda yapmıyor.

"FIFA DA BENİMLE AYNI FİKİRDE"

Süreç devam ediyor. Şikayetimin ve ardından yargılamadan sonra ilk adımda FIFA'nın benimle aynı fikirde olduğu ortaya çıktı. Temyize gitme zamanı var, biz de orada olacağız. Bana avukatlarım sadece sahaya odaklanmam gerektiğini ve bu konuda huzurlu olmam gerektiğini söylüyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...