SON DAKİKA | Beşiktaş'ta ilk resmi imza geldi

Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi çalışmalar son sürat devam ediyor. Siyah-Beyazlılar önümüzdeki sezon için ilk resmi imzayı da attırdı.

SON DAKİKA | Beşiktaş'ta ilk resmi imza geldi

Kötü bir sezonu geride bırakan Beşiktaş'ta yeni sezon için çalışmalar başladı. Kara Kartal'da yeni sezonun ilk resmi imzası da geldi. İşte detaylar...

Haberin Devamı

Başkan Hasan Arat ve yöneticiler şimdiye kadar dört isimle doğrudan temas kurdu. Siyah-beyazlılar devre arasında gündeme gelen Bruno Genesio’nun yanı sıra Slaven Bilic, Razvan Lucescu ve Nuri Şahin’le görüşmelerde bulundu. Dört teknik adamla da kapsamlı toplantılar yapıldığı belirlendi.

Boşta olan Genesio’nun Kartal’a gelmeye sıcak baktığı, Suudi ekibi Al Fateh’le 1 yıl daha kontratı bulunan Bilic’in de teklife olumlu yaklaştığı kaydedildi.

PAOK’u şampiyon yapan Razvan Lucescu ile Borussia Dortmund’da yardımcı antrenörlük görevinde bulunan Nuri Şahin de Beşiktaş’a gelmek istiyor. Yönetimin karar aşamasında olduğu ve yeni hocanın 2 hafta içinde açıklanabileceği aktarıldı. Son kararı Başkan Hasan Arat’ın vereceği de vurgulandı.

Haberin Devamı

SON DAKİKA | Beşiktaşta ilk resmi imza geldi

İLK İMZA GELDİ

Beşiktaş Yönetimi sözleşmesi biten oyunculardan Salih Uçan’la nikah tazeledi. Siyah-beyazlı kulübün Asbaşkanları Mete Vardar ve Onur Göçmez dün Salih Uçan ile biraraya geldi. Taraflar yapılan görüşmede tüm şartlarda anlaşarak el sıkıştılar.

SON DAKİKA | Beşiktaşta ilk resmi imza geldi

Sözleşme şartları ve detaylarının ise bir iki gün içerisinde imzalar atıldıktan sonra açıklanacağı bildirildi. Asbaşkanlar “Sezonun ilk imzasını Salih ile attık. Her iki taraf içinde hayırlı olsun” diye konuştu. Yönetim, Salih Uçan’ın ardından Cenk Tosun’la masaya oturacak.

YORUM YAZ