Samuel Eto'o Beşiktaş'a geliyor!

FANATİK, Beşiktaş-Eto’o zirvesinin tüm detaylarını açıklıyor... Kamerunlu golcü, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile Bodrum’daki yatında buluştu, anlaştı. Antalya, deneyimli golcü için 1 milyon Euro artı Ömer Şişmanoğlu’nu istedi. Kartal’ın resmi teklifi yarın yapacağı ve transferin resmiyet kazanacağı öğrenildi.

Samuel Eto'o Beşiktaş'a geliyor!

Beşiktaş’ta Samuel Eto’o transferinde artık son aşamaya gelindi... Öyle ki, taraflar masaya oturdu, sözlü olarak anlaşma sağladı, işin sadece resmi tarafı kaldı. Süreci başından beri en sağlıklı bilgilerle aktaran FANATİK, yeni gelişmelere de adım adım ulaştı.

Buna göre Kamerunlu yıldız, ‘özel işleri’ olduğunu belirtip kısa süreliğine izin alarak Topuk Yaylası’ndaki Antalya kampından ayrıldı. Eto’o’nun rotası Bodrum’du. Çünkü Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ile randevulaşılmıştı.

Beşiktaş'ta yeni hedef Vida!

Çebi’nin Bodrum açıklarında demirlemiş olan yatındaki görüşme son derece samimi bir ortamda gerçekleşti ve taraflar sözlü anlaşmayı sağladı.

Antalya sıcak bakıyor

Yani iş artık Beşiktaş ile Antalyaspor görüşmesine kaldı. O temas da büyük bir aksilik olmazsa yarın sağlanacak. Eto’o’nun maliyetinden kurtulmak isteyen Güney ekibinin Kartal’dan 1 milyon Euro’ya (3.2 milyon TL) ek olarak eski golcüsü Ömer Şişmanoğlu’nu isteyeceği öğrenildi.

Beşiktaş Adriano'yu nasıl 600 bin Euro'ya transfer etti?

Buna Siyah-Beyazlılar da son derece sıcak bakıyor, anlaşmanın hafta sonuna kadar netleşmesi bekleniyor.

Tunç Kayacı - Mehmet Ali Sabuncu

Mario Balotelli için bütçe zorlanıyor

Haberin Devamı
YORUM YAZ