Giovanni van Bronckhorst, İstanbul'a geldi! İşte ilk açıklaması...

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst, İstanbul'a geldi. 2+1 yıllık anlaşma sağlanan Hollandalı teknik adam için yarın imza töreni düzenlenecek. İşte Kartal'ın yeni hocasının ilk açıklamaları ve detaylar...

Uzun süren arayışların ardından teknik direktör konusunda kararını veren Beşiktaş, takımı Giovanni van Bronckhorst'a teslim etti. Siyah-beyazlı kulüple 2+1 yıllık anlaşma sağlayan Hollandalı teknik adam, İstanbul'a geldi. 49 yaşındaki teknik adam için imza töreni düzenlenecek.

Haberin Devamı

İMZA TÖRENİ YARIN

Beşiktaş'tan dün yapılan açıklamada, "Giovanni van Bronckhorst, yarın (13 Haziran Perşembe) saat 16.00’da İstanbul Havalimanı’nda olacak. Giovanni van Bronckhorst için Başkanımız Hasan Arat’ın katılımıyla 14 Haziran Cuma günü saat 11.00’de Tüpraş Stadyumu Moda Merkezi’nde imza töreni düzenlenecek" ifadelerine yer verilmişti.

Giovanni van Bronckhorst, İstanbula geldi İşte ilk açıklaması...

'BENİM İÇİN BİR MEYDAN OKUMA'

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst, İstanbul Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu. Hollandalı teknik adam, "İstanbul'da olduğum için çok mutluyum. Bu, benim için yeni bir meydan okuma olacak. Çok çalışmaya hazırım. Yarın basın toplantımız olacak. Heyecanlıyım. Kulübe hak ettiği başarıları kazandırmak için hep birlikte çalışacağız" sözlerini sarf etti.

Haberin Devamı
A Mili Takımımızın rakiplerini tanıyalım! Güçlü yanları, yıldız oyuncuları...

TOPRAKTEPE VE GASTEL YARDIMCISI

Beşiktaş, Hollandalı teknik direktörle 2+1 yıllık anlaşmaya varmıştı. Bronckhorst'un yardımcılıklarını ise Kara Kartal ile Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanan Serdar Topratepe ile NAC Breda ile Hollanda 2.Ligi'nde şampiyonluk yaşayan Jean Paul van Gastel yapacak.

Giovanni van Bronckhorst, İstanbula geldi İşte ilk açıklaması...

5 HAZİRAN'DA AÇIKLANDI

Beşiktaş, Giovanni van Bronckhorst'un göreve getirildiğini 5 Haziran'da şu açıklama ile duyurmuştu: "Yönetim Kurulumuz tarafından yeni dönem yapılanmasıyla ilgili gerçekleştirilen detaylı çalışmalar sonucu Futbol A Takımımızın Teknik Direktörlüğüne Hollandalı Giovanni van Bronckhorst getirilmiştir. "2+1 yıllık anlaşmaya varılan Giovanni van Bronckhorst'un yardımcılıklarını Jean Paul van Gastel ve Serdar Topraktepe yapacaktır. "Yeni Teknik Direktörümüzün imza töreni ile ilgili ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. Kulübümüze önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Giovanni van Bronckhorst'a başarılar diler, kamuoyunun bilgisine sunarız."

Beşiktaş'tan Giovanni van Bronckhorst paylaşımı!
YORUM YAZ