Cenk Tosun'un Beşiktaş'tan istediği ücret belli oldu

Beşiktaş’ta sözleşmesi sona eren ve Avrupa Şampiyonası için A Milli Takımı’na giden Cenk Tosun, buradan dönüşte masaya oturacak. Golcü futbolcunun para talebinin Salih Uçan’ın alacağı rakama göre gerçekleşeceği ifade edildi.

Cenk Tosun'un Beşiktaş'tan istediği ücret belli oldu

Beşiktaş, bir yandan teknik adam ve yeni transferler konusunda görüşmeler yaparken, diğer yandan iç transferdeki sorunları halletmek için çaba harcıyor. İlk olarak Salih Uçan’ın pürüzlerini gideren ve yeni sözleşme yapmaya hazırlanan siyah-beyazlılar, Cenk Tosun için görüşmeyi, milli takım sonrasına bıraktı.

Haberin Devamı

Avrupa Şampiyonası finalleri için A Milli Takımı kadrosunda bulunan Cenk Tosun’un buradan gelecek olmasını bekleyecek olan siyah-beyazlılar, şu anda golcü futbolcu için bir çalışma içerisine girmedi. Ancak futbolcunun transferiyle ilgilenen babası Şenol Tosun’un talip olan kulüplerle bir dizi görüşmelerde bulunduğu kaydedildi.

Cenk Tosunun Beşiktaştan istediği ücret belli oldu

Beşiktaş’tan ayrılmayı düşünmeyen Cenk Tosun ise, nihai kadroya seçilirse Euro 2024 sonrasında, elenirse de, ay-yıldıza veda ettikten sonra siyah-beyazlı yönetimle görüşeceği ifade edildi.

Geçen sezon Salih ile birlikte 10 milyon lira yıllık ücrete oynayan Cenk’in, yine takım arkadaşının ücretini baz alacağı öğrenildi.

UEFA DETAYI ORTAYA ÇIKTI

YORUM YAZ