MENÜ

Cenk Tosun: Birlik ve beraberlik içinde güzel bir gün oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Nevzat Demir Tesisleri’nde organize ettiği etkinlik ile kutlayan Beşiktaş’ın golcü oyuncusu Cenk Tosun; çocuklarla birlikte güzel vakit geçirdiklerini söyleyerek, “Birlik ve beraberlik içinde güzel bir gün oldu” dedi. Salih Uçan ise, “Ailelerimiz ve çocuklarımızla güzel vakit geçirdik” diye konuştu.

Cenk Tosun: Birlik ve beraberlik içinde güzel bir gün oldu

Beşiktaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Nevzat Demir Tesisleri’nde organize ettiği etkinlik ile kutladı. Organizasyonda İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirlerine konuşan Beşiktaşlı oyuncular Cenk Tosun ve Salih Uçan, açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

Yapılan organizasyonun güzel bir atmosfer oluşturduğunu dile getiren Cenk Tosun, “Güzel bir gün oluyor. Kulüp olarak düzenlenen bu organizasyona biz de çocuklarımızı getirdik. Dışarıdan katılan çocuklar da var. Depremzede çocuklarımız da bu yıl etkinlikte yer aldı. Çocuklarımızı bu şekilde mutlu etmek bizleri de mutlu ediyor. Gerçekten birlik ve beraberlik içinde güzel bir atmosfer oluştu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Etkinlik sayesinde güzel vakit geçirdiklerini dile getiren Salih Uçan ise, “Herkesin bayramını kutluyorum. Kulübümüz böyle bir program düzenledi. Çok da iyi oldu. Ailelerimiz ve çocuklarımızla birlikte güzel vakit geçirdiğimiz bir gün yaşıyoruz. Milletimizin Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarım” açıklamalarında bulundu.

Haberin Devamı

İSTANBUL (İHA) 

YORUM YAZ