Beşiktaş'ta son dakika! Razvan Lucescu'dan resmi açıklama

Beşiktaş'ta yeni sezon öncesinde devam eden teknik direktör çalışmalarında gündeme gelen son isim PAOK'u şampiyonluğa taşıyan Razvan Lucescu olmuştu. Başkan Hasan Arat ve Hüseyin Yücel ile Selanik'te görüşen Lucescu, kararını açıkladı.

Beşiktaş'ta son dakika! Razvan Lucescu'dan resmi açıklama

Fernando Santos'un ayrılmasının ardından takımı Serdar Topraktepe'ye emanet eden ve teknik direktör arayışlarına devam eden Beşiktaş'ta Razvan Lucescu konusu netliğe kavuştu. Rumen hoca kararını açıkladı. İşte detaylar...

Haberin Devamı

TRANSFERDE GAZA BASILDI

SELANİK'TE GÖRÜŞÜLDÜ

Başkan Hasan Arat ve Hüseyin Yücel, tecrübeli hoca ile Selanik’te buluştu. Deneyimli çalıştırıcıya, yeni sezon planlamaları hakkında detaylı bilgi verildi. Kara Kartal, 55 yaşındaki teknik adamın, takıma gelebilmesi için ona her türlü kolaylığı sağladığını belirtti.

Beşiktaşta son dakika Razvan Lucescudan resmi açıklama

SERGEN YALÇIN İLE HENÜZ ANLAŞMA YOK

Yönetimin hedefi, takıma emanet edeceği isme uzun süreli bir kontrat vermek. Listede her yerli hem de yabancı adaylar bulunuyor. Kendi şartları doğrultusunda takıma gelmeye sıcak bakan Sergen Yalçın ile henüz bir anlaşma sağlanamadı. Başarılı hoca, takımda köklü değişiklikler yapılmasını istemişti.

Beşiktaşta son dakika Razvan Lucescudan resmi açıklama

NURİ ŞAHİN HABER BEKLİYOR

Diğer yandan da Şenol Güneş’in de adı listede mevcut. Borussia Dortmund ile yardımcı hocalık için anlaşan Nuri Şahin konusunda da yeni bir gelişme olmadı. Şahin, başkan Hasan Arat’ın, Alman kulübüyle görüşme yapmasını bekliyordu. Yabancı hoca adayları arasında ise iki isim ön plana çıkıyor.

Haberin Devamı

Beşiktaşta son dakika Razvan Lucescudan resmi açıklama

LUCESCU KARARINI VERDİ

Bu görüşmenin ardından dün gece saatlerinde Razvan Lucescu, Romanya'da bir TV programına konuk oldu. Lucescu Beşiktaş'ın yaptığı teklif üzerine açıklamalarda bulundu. Genç teknik adam Beşiktaş'a transferiyle ilgili sorulan soruya, ' Konuşmayı sevmiyorum. Ben PAOK'tayım, nokta.' diyerek Yunan ekibinde kalacağını ifade etti.

Razvan Lucescu, Yunanistan'da Fatih Terim'in çalıştırdığı Panathinaikos'u geride bırakarak şampiyonluğu elde etmişti.

YORUM YAZ