Beşiktaş'ta Sergen Yalçın gelişmesi! Her bölgeye takviye yapılmasını talep etti

Beşiktaş’a gelmeye sıcak bakan Sergen Yalçın, ekibini kendisinin kurmak istediğini ve bir yıllık sözleşme yapabileceğinin sinyallerini verdi. Taraflar arasında görüşmeler devam ederken, son söz başkan Hasan Arat’ın olacak.

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın gelişmesi! Her bölgeye takviye yapılmasını talep etti

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat; Sergen Yalçın, Antalyaspor’dan ayrıldıktan sonra bir görüşme gerçekleştirmişti. Son olarak da futboldan sorumlu Feyyaz Uçar ile başarılı teknik adam bir araya geldi. İkilinin gerçekleştirdiği zirvede 51 yaşındaki çalıştırıcı, Beşiktaş’a gelmeye sıcak baktığını belirtti.

Haberin Devamı

AYRILACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Pendikspor maçının ardından yeni sezonda takımın başında yer almayacağını açıklamıştı.

Sergen Yalçın, "Başkan ve yönetimle hafta içi yaptığımız toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Sezon sonunda devam etmeme kararı aldık." ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaşta Sergen Yalçın gelişmesi Her bölgeye takviye yapılmasını talep etti

EN YÜKSEK PUANA BEŞİKTAŞ’TA ULAŞTI

Kariyerinde Antalyaspor ile birlikte Beşiktaş, Gaziantepspor, Konyaspor, Eskişehirspor, Kayserispor ve Sivasspor’da çalışan deneyimli çalıştırıcı en yüksek ortalamasına Beşiktaş’ta imza attı. Siyah-Beyazlılarla 1.97’lik puan ortalaması elde eden Yalçın, Gaziantepspor’da da 1.72’lik ortalama ile dikkat çekmişti.

SERGEN YALÇIN'IN ŞARTLARI

Haberin Devamı

Ancak Sergen Yalçın’ın birtakım şartları var. Buna göre deneyimli hoca, sözleşmenin bir yıllık olmasını istiyor. Yalçın, ayrıca ekibini de kendi kurmak istiyor. Yalçın, göreve gelmesi durumunda takımdan 8-9 kişinin gönderilmesini ve en az 6 takviye yapılmasını talep etti.

Beşiktaşta Sergen Yalçın gelişmesi Her bölgeye takviye yapılmasını talep etti

TRANSFER YOKSA...

Bu şartların sağlanması halinde Sergen Yalçın, 1 yıllık kontrata imza atmaya sıcak bakıyor. Yalçın, ayrıca transferlerin titizlik için yapılmasını isterken, aksi takdirde ezeli rakipleriyle mücadele etmesinin mümkün olmadığını söyledi.

Görüşmenin ayrıntıları hakkında Feyyaz Uçar ve başkan Arat, bir toplantı yapacak. Konuyla ilgili olarak son söz Hasan Arat’ta olacak.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'tan transfer açıklaması: Kampa gitmeden çalışmalarımız bitecek
YORUM YAZ